Piotr Zieliński po meczu z Albanią: To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze [audio]

2023-03-28, 11:06  Redakcja Sportowa PR/IAR
Polscy rteprezentanci byli zadowoleni po zwycięstwie/fot.: PAP/Leszek Szymański

Polscy rteprezentanci byli zadowoleni po zwycięstwie/fot.: PAP/Leszek Szymański

Reprezentacja Polski ma za sobą drugi mecz w eliminacjach do mistrzostw Europy. W środę na Stadionie Narodowym Polacy pokonali Albanię 1:0. Spotkanie skomentowali członkowie kadry. – Można powiedzieć, że zrobiliśmy, co mieliśmy. Wykonaliśmy zadanie, zdobyliśmy trzy punkty. To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze – stwierdził Piotr Zieliński.

Fernando Santos (selekcjoner): Podobało mi się nasze podejście do tego meczu. Poświęcenie, odpowiedzialność, każdy pomagał sobie na boisku. Między zawodnikami była współpraca. A to bardzo ważne. Wiemy, że możemy być lepsi i będziemy nad tym pracować. To ważne zwycięstwo i myślę, że na nie zasłużyliśmy. Zagraliśmy dobrze w obronie, ale przed nami jeszcze wiele pracy. Jeżeli podtrzymamy ten poziom koncentracji i zaangażowania, to jest punkt wyjścia, żebyśmy mogli lepiej pracować nad innymi elementami. Możemy dopracować naszą grę, gdy mamy piłkę. Ta drużyna będzie się rozwijać.

Robert Lewandowski: Mieliśmy spotkanie pod kontrolą. Zespół Albanii grał bardzo defensywnie, trudno było nam się przebić. W drugiej połowie graliśmy nieco lepiej, ale powinniśmy strzelić drugiego gola. Czekają nas trudne mecze i tylko od nas zależy, jak one będą wyglądały.


Wojciech Szczęsny: Pokazaliśmy dużo więcej odwagi do gry w piłkę i dużo więcej walki. Lepiej wykonywaliśmy zadania, byliśmy dużo bardziej otwarci, gdy utrzymywaliśmy się przy piłce.


Piotr Zieliński: Była w nas bardzo duża złość. Można powiedzieć, że zrobiliśmy, co mieliśmy. Wykonaliśmy zadanie, zdobyliśmy trzy punkty. To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze.


Sport

Polki przegrały z Serbkami. Ćwierćfinał mistrzostw się oddala

Polki przegrały z Serbkami. Ćwierćfinał mistrzostw się oddala

2022-10-05, 00:16
Patryk Dudek pojedzie w Grand Prix. Żużlowiec otrzymał dziką kartę

Patryk Dudek pojedzie w Grand Prix. Żużlowiec otrzymał dziką kartę

2022-10-04, 17:35
Dzieci grały o Puchar Niepodległości. Gol Brodnica wygrał zmagania

Dzieci grały o Puchar Niepodległości. Gol Brodnica wygrał zmagania

2022-10-04, 14:51
Iga Świątek nie wystąpi w kadrze Polski podczas finałów BJKC

Iga Świątek nie wystąpi w kadrze Polski podczas finałów BJKC

2022-10-03, 16:30
Hubert Hurkacz w drugiej rundzie turnieju ATP w Astanie

Hubert Hurkacz w drugiej rundzie turnieju ATP w Astanie

2022-10-03, 14:12
Świetny występ reprezentantów Zawiszy Bydgoszcz podczas MP w strzelectwie

Świetny występ reprezentantów Zawiszy Bydgoszcz podczas MP w strzelectwie

2022-10-03, 12:00
Za nami pierwsze Halowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy we wrotkarstwie

Za nami pierwsze Halowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Bydgoszczy we wrotkarstwie

2022-10-03, 07:30
Szalona pogoń Energi zakończona niepowodzeniem. GKS wygrał po karnych

Szalona pogoń Energi zakończona niepowodzeniem. GKS wygrał po karnych

2022-10-02, 19:47
Twarde Pierniki zdecydowanie słabsze od Arki Gdynia

Twarde Pierniki zdecydowanie słabsze od Arki Gdynia

2022-10-02, 17:55
Porażka lidera Bardzo ciasno w czołówce IV Ligi [WYNIKI 9. KOLEJKI]

Porażka lidera! Bardzo ciasno w czołówce IV Ligi [WYNIKI 9. KOLEJKI]

2022-10-02, 16:53
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę