Piotr Zieliński po meczu z Albanią: To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze [audio]

2023-03-28, 11:06  Redakcja Sportowa PR/IAR
Polscy rteprezentanci byli zadowoleni po zwycięstwie/fot.: PAP/Leszek Szymański

Polscy rteprezentanci byli zadowoleni po zwycięstwie/fot.: PAP/Leszek Szymański

Reprezentacja Polski ma za sobą drugi mecz w eliminacjach do mistrzostw Europy. W środę na Stadionie Narodowym Polacy pokonali Albanię 1:0. Spotkanie skomentowali członkowie kadry. – Można powiedzieć, że zrobiliśmy, co mieliśmy. Wykonaliśmy zadanie, zdobyliśmy trzy punkty. To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze – stwierdził Piotr Zieliński.

Fernando Santos (selekcjoner): Podobało mi się nasze podejście do tego meczu. Poświęcenie, odpowiedzialność, każdy pomagał sobie na boisku. Między zawodnikami była współpraca. A to bardzo ważne. Wiemy, że możemy być lepsi i będziemy nad tym pracować. To ważne zwycięstwo i myślę, że na nie zasłużyliśmy. Zagraliśmy dobrze w obronie, ale przed nami jeszcze wiele pracy. Jeżeli podtrzymamy ten poziom koncentracji i zaangażowania, to jest punkt wyjścia, żebyśmy mogli lepiej pracować nad innymi elementami. Możemy dopracować naszą grę, gdy mamy piłkę. Ta drużyna będzie się rozwijać.

Robert Lewandowski: Mieliśmy spotkanie pod kontrolą. Zespół Albanii grał bardzo defensywnie, trudno było nam się przebić. W drugiej połowie graliśmy nieco lepiej, ale powinniśmy strzelić drugiego gola. Czekają nas trudne mecze i tylko od nas zależy, jak one będą wyglądały.


Wojciech Szczęsny: Pokazaliśmy dużo więcej odwagi do gry w piłkę i dużo więcej walki. Lepiej wykonywaliśmy zadania, byliśmy dużo bardziej otwarci, gdy utrzymywaliśmy się przy piłce.


Piotr Zieliński: Była w nas bardzo duża złość. Można powiedzieć, że zrobiliśmy, co mieliśmy. Wykonaliśmy zadanie, zdobyliśmy trzy punkty. To był dobry znak po brzydkiej porażce w Pradze.


Sport

MŚ w Katarze: Walka o awans trwała do samego końca Australia druga w grupie D

MŚ w Katarze: Walka o awans trwała do samego końca! Australia druga w grupie D

2022-11-30, 18:54
MŚ w Katarze: Czas zapisać się w historii Polska powalczy z Argentyną o wyjście z grupy

MŚ w Katarze: Czas zapisać się w historii! Polska powalczy z Argentyną o wyjście z grupy

2022-11-30, 08:42
MŚ w Katarze: Anglia najlepsza w grupie B. USA lepsze od Iranu

MŚ w Katarze: Anglia najlepsza w grupie B. USA lepsze od Iranu!

2022-11-29, 22:09
KH Energa po raz kolejny słabsza od rywala. Jastrzębianie wygrali przekonująco

KH Energa po raz kolejny słabsza od rywala. Jastrzębianie wygrali przekonująco

2022-11-29, 20:54
MŚ w Katarze: Czesław Michniewicz spokojny przed meczem z Argentyną

MŚ w Katarze: Czesław Michniewicz spokojny przed meczem z Argentyną

2022-11-29, 19:20
MŚ w Katarze: Senegal wyeliminował Ekwador Holandia z pewnym zwycięstwem

MŚ w Katarze: Senegal wyeliminował Ekwador! Holandia z pewnym zwycięstwem

2022-11-29, 18:14
Basket 25 Bydgoszcz opuszczają zagraniczne zawodniczki To efekt kłopotów finansowych

Basket 25 Bydgoszcz opuszczają zagraniczne zawodniczki! To efekt kłopotów finansowych

2022-11-29, 16:55
Miłosz Matuszewski (Unia Janikowo): Jeśli nie wzmocnimy drużyny, możemy pożegnać się z III Ligą

Miłosz Matuszewski (Unia Janikowo): Jeśli nie wzmocnimy drużyny, możemy pożegnać się z III Ligą

2022-11-29, 11:30
MŚ w Katarze: Większość niepewna awansu Kto zagra w 18 finału [TABELE GRUP]

MŚ w Katarze: Większość niepewna awansu! Kto zagra w 1/8 finału? [TABELE GRUP]

2022-11-29, 08:00
MŚ w Katarze: Brazylia i Portugalia w 18 finału. Za nami szalone mecze [WYNIKI]

MŚ w Katarze: Brazylia i Portugalia w 1/8 finału. Za nami szalone mecze! [WYNIKI]

2022-11-29, 01:46
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę