Sobota, 16 października 2021 r.   Imieniny: Gawła, Ambrożego
Ministerstwo Zdrowia: 3236 nowych zakażeń koronawirusem, zmarły 44 osoby z COVID-19
Ministerstwo Zdrowia: 3236 nowych zakażeń koronawirusem, zmarły 44 osoby z COVID-19
Ministerstwo Zdrowia: 3236 nowych zakażeń koronawirusem, zmarły 44 osoby z COVID-19
Polskie Radio PiK » Sztuka życia

Jak żyć świadomie i szczęśliwie?


W audycji „Sztuka życia” mówimy o tym, jak żyć świadomie i szczęśliwie. Jak odnaleźć się wśród szybko zmieniających się mód i trendów

Jesteśmy bombardowani różnymi hasłami: slow life, hygge, samorozwój, kariera, work life balance, bycie fit. Przybywa coachów, którzy mówią, jak być doskonałym rodzicem, jak być świetnym pracownikiem, jak przyspieszyć rozwój kariery, jak zwolnić tempo, żeby być szczęśliwym. Poradniki sa najlepiej sprzedającymi się książkami. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Czy wyznaczać sobie cele i robić plan na kartce czy dać się ponieść fali życia?

O tym mówimy w każdy czwartek po 19.00. Zaprasza Agnieszka Marszał.


14 października 2021

Czy podróże naprawdę kształcą? Czego, podróżując, można się dowiedzieć o sobie samym? W czym szukają szczęścia mieszkańcy najodleglejszych zakątków świata? O tym w audycji „Sztuka życia”, której gościem był podróżniczka od kilkudziesięciu lat z plecakiem przemierzająca świat. Zaprasza Agnieszka Marszał.
Polskie Radio PiK - Sztuka życia z 14 października 2021

7 października 2021

W audycji „Sztuka życia” rozmawiamy o miłości do sportu, kobiecej sile, która płynie nie tylko z mięśni oraz o tym, jak ważna jest w naszym życiu aktywność fizyczna. Już zwykłe chodzenie może sprawić, że będziemy żyli zdrowiej i dłużej, a do tego bardziej szczęśliwie. Zaprasza Agnieszka Marszał.
Polskie Radio PiK - Sztuka życia z 7 października 2021
12