Piątek, 23 kwietnia 2021 r.   Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Polskie Radio PiK » Sztuka życia
Ogłoszenie własne nadawcy

Jak żyć świadomie i szczęśliwie?


W audycji „Sztuka życia” mówimy o tym, jak żyć świadomie i szczęśliwie. Jak odnaleźć się wśród szybko zmieniających się mód i trendów

Jesteśmy bombardowani różnymi hasłami: slow life, hygge, samorozwój, kariera, work life balance, bycie fit. Przybywa coachów, którzy mówią, jak być doskonałym rodzicem, jak być świetnym pracownikiem, jak przyspieszyć rozwój kariery, jak zwolnić tempo, żeby być szczęśliwym. Poradniki sa najlepiej sprzedającymi się książkami. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Czy wyznaczać sobie cele i robić plan na kartce czy dać się ponieść fali życia?

O tym mówimy w każdy czwartek po 19.00. Zaprasza Agnieszka Marszał.


22 stycznia 2021

W audycji „Sztuka życia” mówić będziemy o trudnej sztuce relacji. Jak je budować i jak o nie dbać? Jak się komunikować, by nie ranić i zostać wysłuchanym? Jak rozpoznać toksyczne relacje? O tym porozmawiamy z psychologiem. Zaprasza Agnieszka Marszał.

15 kwietnia 2021

W audycji „Sztuka życia” rozmawiamy tym razem o odpowiedzialnej modzie. Czy etyczna i ekologiczna moda to tylko mrzonka, czy jedyna ścieżka rozwoju dla branży i ulga dla świata? Agnieszka Marszał podpowiedziała, jak być świadomym konsumentem i jak nie dać się nabić markom w „zieloną” butelkę, czyli nie ulec „ekościemie”.
Polskie Radio PiK - Sztuka życia z 15.04.2021

10 kwietnia 2021

Od kilku lat rośnie popularność „coachingu” jako metody rozwoju osobistego. Czym jest „coaching”? Z czego wynika jego popularność? Czy to tylko moda czy potrzeba współczesnego człowieka? A jeśli potrzeba, to dlaczego kiedyś bez „coachów” dawaliśmy sobie radę? Co można zyskać dzięki spotkaniom z „coachem” i jak rozpoznać profesjonalistę? Czy rację mają Ci, którzy domagają się zdelegalizowania „coachingu”? Nad tym zastanawiamy się z Agnieszką Marszał w audycji z cyklu „Sztuka życia”.
Polskie Radio PiK - Sztuka życia z 10.04.2021

1 kwietnia 2021

Chwilę przed świętami Wielkiej Nocy, w audycji „Sztuka życia” zastanowimy się po co człowiekowi potrzebne są święta i jak je świętować? Porozmawiamy o ważnej roli rytuałów w naszym życiu i o tym, dlaczego warto przekazywać tradycje dzieciom. Zaprasza Agnieszka Marszał.
Polskie Radio PiK - Sztuka życia z 01.04.2021