Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r.   Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Polskie Radio PiK » Sztuka życia
Spółdzielnia

Jak żyć świadomie i szczęśliwie?


W audycji „Sztuka życia” mówimy o tym, jak żyć świadomie i szczęśliwie. Jak odnaleźć się wśród szybko zmieniających się mód i trendów

Jesteśmy bombardowani różnymi hasłami: slow life, hygge, samorozwój, kariera, work life balance, bycie fit. Przybywa coachów, którzy mówią, jak być doskonałym rodzicem, jak być świetnym pracownikiem, jak przyspieszyć rozwój kariery, jak zwolnić tempo, żeby być szczęśliwym. Poradniki sa najlepiej sprzedającymi się książkami. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Czy wyznaczać sobie cele i robić plan na kartce czy dać się ponieść fali życia?

O tym mówimy w każdy czwartek po 19.00. Zaprasza Agnieszka Marszał.


14 stycznia 2021

W audycji „Sztuka życia” o tym, jak książki mogą zmieniać nasze życie. Pojawili się goście, dla których czytanie książek stało się czymś więcej niż pasją. Opowiadali o tym bloger i youtuber, który w niezwykły sposób promuje czytelnictwo oraz ekonomistka, która została księgarką. Zaprasza Agnieszka Marszał.
Polskie Radio PiK - Sztuka życia z 14.01.2021

7 stycznia 2021

Mija pierwszy tydzień 2021 roku. W nowym cyklu pt. „Sztuka życia” Agnieszki Marszał o postanowieniach noworocznych. Zastanawialiśmy się, czy warto je w ogóle czynić, a jeśli tak, to jak do tego podejść, by postanowienie było motywacją do działania i zmiany.
Polskie Radio PiK - Sztuka życia z 07.01.2021