Wtorek, 17 maja 2022 r.   Imieniny: Paschalisa, Sławomira, Weroniki
Polskie Radio PiK » Radio Beat » Muzyka klubowa na naszej antenie » 2021
Plichta
2021-06-30, 08:43 Adam Droździk

Czerwiec

26 czerwca 2021

W audycji „Radio Beat” wracamy do albumu z 2003 roku, za którym stoi Stefan Schwander. Wydał wtedy album pod nazwą „A Rocket in Dub” - twórcze połączenie tanecznej elektroniki z głębią muzyki dub. Co ciekawe, Schwander znany jest najbardziej z projektu o nazwie Antonelli Electr. Z nowości natomiast płyta z początku czerwca Terence'a Dixona, sprawdzimy jak dziś brzmi elektroniczne Detroit. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

19 czerwca 2021

W upalny weekend czerwcowy w audycji „Radio Beat” chłodzimy się spokojną elektroniką w wykonaniu takich artystów jak Herbert, Ron Trent czy Marc Leclair. Ich muzyka z powodzeniem mogłaby pojawić się w chillout roomie, któregoś z klubów na Ibizie. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

12 czerwca 2021

W audycji „Radio Beat” dużo letnich brzmień klubowych, dominować będzie muzyka house i deep house z wytwórni Rona Trenta. Audycję zwieńczy chilloutowy finał, w którym nie zabraknie twórczości niemieckiego duetu Mouse on Mars. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

5 czerwca 2021

W audycji „Radio Beat” płytą wieczoru będzie składanka Deep Moments cz. 2 czyli spotkanie głębi muzyki dub i rytmiczności techno. Będzie też trochę muzyki Rona Trenta i artystki ukrywającej się pod pseudonimem E.M.M.A. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.