Dominika doznała wylewu. Przed świętami wspierają ją przyjaciele

2020-12-21, 21:00  Adriana Andrzejewska-Kuras
"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej. Dominika z Wybranowa pod Janowcem Wielkopolskim, 8 miesięcy temu przygotowywała się do maratonu. Podczas ćwiczeń poczuła się źle. Doznała wylewu, po którym straciła sprawność. Przed świętami koledzy postanowili podnieść ją na duchu.

Mówi szer. Paulina Ozdowska, p.o. rzecznika prasowego 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

- Dominika jest jedną z nas. Chcemy jej przypomnieć, że nie jest sama. Liczymy, że wyzdrowieje. Śpiewamy jej kolędę "Bóg się rodzi". Mam nadzieję, że to symbol i dobre przesłanie.
I Dominika, i przyjaciele, byli wzruszeni spotkaniem: - Dominika to nasza dobra koleżanka: pomocna, wesoła, brakuje jej nam. Chcieliśmy pokazać, że wspieramy ją w tym wszystkim...
- Wczoraj już płakałam domu, ale jest dobrze. Dominika już jest na prostej, będzie coraz lepiej...

Trwa zbiórka na leczenie i rehabilitację Dominiki - można wpłacać pieniądze na subkonto fundacji DUM SPIRO SPERO. Szczegóły na naszej stronie internetowej. A więcej o Dominice i jej życiu usłyszą Państwo w pierwszy dzień świąt 25 grudnia, po 16:30 w audycji "Nasz mały świat."

Zbiórka została zorganizowana przez siostrę Dominiki - Nataszę we współpracy z Fundacją DUM SPIRO SPERO (KRS 000204960). Subkonto na, które można wpłacać środki to: 4012 4011 8311 1100 1037 2612 84. W tytule przelewu należy wpisać - Dominika Zielińska

Relacja Adriany Andrzejewskiej - Kuras

Region

Gubił ładunek, przypłacił to mandatem. Mnóstwo buraków na wylotówce z Inowrocławia

Gubił ładunek, przypłacił to mandatem. Mnóstwo buraków na „wylotówce” z Inowrocławia

2024-11-05, 10:29
Cena za ogrzewanie w Grudziądzu symbolicznie w dół. OPEC stawia na biomasę

Cena za ogrzewanie w Grudziądzu symbolicznie „w dół”. OPEC stawia na biomasę

2024-11-05, 10:06
Ciężarówka i osobówka zderzyły się na dk 25 w Mąkowarsku. Dwie osoby są ranne

Ciężarówka i osobówka zderzyły się na dk 25 w Mąkowarsku. Dwie osoby są ranne

2024-11-05, 09:10
Szpilki w halloweenowych cukierkach to już nie psikus, a zagrożenie zdrowia i życia [Rozmowa Dnia]

Szpilki w halloweenowych cukierkach to już nie psikus, a zagrożenie zdrowia i życia [Rozmowa Dnia]

2024-11-05, 09:00
Rozszczelnienie instalacji w zakładach Anwil opanowane. Spółka odwołała alarm [aktualizacja]

Rozszczelnienie instalacji w zakładach Anwil opanowane. Spółka odwołała alarm [aktualizacja]

2024-11-05, 07:01
Będzie można poczuć atmosferę 20-lecia międzywojennego. 11 listopada w Bydgoszczy [program]

Będzie można poczuć atmosferę 20-lecia międzywojennego. 11 listopada w Bydgoszczy [program]

2024-11-05, 06:45
Rekordowa kwesta na bydgoskich cmentarzach TMMB podaje wstępną kwotę

Rekordowa kwesta na bydgoskich cmentarzach! TMMB podaje wstępną kwotę

2024-11-04, 19:17
Kobietę ewakuowano z pożaru, niestety mimo to zmarła. Tragedia w Głuchowie

Kobietę ewakuowano z pożaru, niestety mimo to zmarła. Tragedia w Głuchowie

2024-11-04, 19:00
Zmarła profesor Ewa Spychaj-Fabisiak. Przez 46 lat była związana z Politechniką Bydgoską

Zmarła profesor Ewa Spychaj-Fabisiak. Przez 46 lat była związana z Politechniką Bydgoską

2024-11-04, 16:38
Radiowa zbiórka dobiega końca, teraz pakujemy W środę dary pojadą do powodzian

Radiowa zbiórka dobiega końca, teraz pakujemy! W środę dary pojadą do powodzian

2024-11-04, 16:04
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę