Odciski dłoni Izabeli Trojanowskiej i Sławomira w Żninie. Oto Super Optymiści 2019 [wideo]

2019-08-20, 14:10  Kamila Zroślak/Redakcja
Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Znani i lubiani z telewizyjnych ekranów Polacy zostawili dziś odciski dłoni w Żninie - na jedynej na świecie Alei Optymistów. To część trwającego tam od wczoraj Festiwalu Optymistów.

Kulminacyjnym punktem czwartej edycji Gali „Optymista Roku”, wydarzenia które gromadzi wielu optymistów z kraju i zagranicy, było nagrodzenie statuetkami osób i firm, które swoją optymistyczną postawą, uśmiechem i życzliwością zarażają innych, a w swojej działalności kierują się szacunkiem i kulturą. Tytuł Super Optymista Roku 2019 otrzymał Robert Korzeniowski, prof. Michał Kleiber, Izabela Trojanowska, Czesław Lang, Radosław Liszewski oraz Sławomir i Kajra jako Super Optymistyczne Małżeństwo Roku. Tytuł Optymista Roku 2019 otrzymali: Monika Białek, Beata Cholewińska, Marek Włodarczyk, Anthony Tullo i Tomasz Witek.

Galę „Optymista Roku” poprowadzili: Wiola Wrzesińska z Ryszardem Rembiszewskim, a Festiwal Optymizmu Wiola Wrzesińska z Danielem Kluskiem.

Super Optymiści Roku 2019 – Izabela Trojanowska, prof. Michał Kleiber, Radosław Liszewski i Sławomir z żoną Kajrą - odcisnęli swoje dłonie w betonie.

- Ten beton schodzi. Ponieważ jestem super-optymistką, od razu to wiedziałam – mówiła Izabela Trojanowska.
- Pierwszy raz spotkało mnie takie odciśnięcie dłoni, a to zobowiązuje. Mam nadzieję, że za rok też będziemy w super formie, uśmiechnięci – dodał Sławomir.

Aleja Optymistów mieści się na terenie żnińskiej Cukrowni. Są tam już odciski m.n. Grzegorza Halamy, Urszuli Dudziak oraz sportowców - wielokrotnych mistrzów olimpijskich Roberta Korzeniowskiego i Otylii Jędrzejczak.

Materiał Kamili Zroślak (Popołudnie z nami)

Izabela Trojanowska odciska dłoń/wideo: Kamila Zroślak

Radosław Liszewski w Alei Optymistów/wideo: Kamila Zroślak

Region

Kto nas będzie operować Brakuje chirurgów. Sytuacja jest bardzo poważna

Kto nas będzie operować? Brakuje chirurgów. Sytuacja jest bardzo poważna!

2021-09-16, 19:28
Spór o koszykówkę we Włocławku. Ile pieniędzy na klub sportowy daje miasto

Spór o koszykówkę we Włocławku. Ile pieniędzy na klub sportowy daje miasto?

2021-09-16, 16:17
Kto z naszego regionu został nominowany w konkursie BohaterON Sprawdźcie

Kto z naszego regionu został nominowany w konkursie BohaterON? Sprawdźcie!

2021-09-16, 15:16
W lesie też trzeba się umieć zachować. Będzie jeszcze więcej kontroli

W lesie też trzeba się umieć zachować. Będzie jeszcze więcej kontroli!

2021-09-16, 14:15
Kto zapłaci za rozbrojenie bomby ekologicznej w gminie Świecie

Kto zapłaci za rozbrojenie bomby ekologicznej w gminie Świecie?

2021-09-16, 13:02
Stulatki na medal Te panie wiele przeżyły. Są ostatnimi świadkami historii

Stulatki na medal! Te panie wiele przeżyły. Są ostatnimi świadkami historii

2021-09-16, 11:42
Przyjeżdżają studenci nawet z Etiopii czy Uzbekistanu. Tu uzyskają pomoc

Przyjeżdżają studenci nawet z Etiopii czy Uzbekistanu. Tu uzyskają pomoc

2021-09-16, 07:54
Szczepienia na przerwie. Uczniowie zgłaszają się, bo wszystko jest na miejscu

Szczepienia na przerwie. „Uczniowie zgłaszają się, bo wszystko jest na miejscu"

2021-09-15, 20:03
Marszałek Grodzki otwiera Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich w Toruniu

Marszałek Grodzki otwiera Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich w Toruniu

2021-09-15, 18:59
Wspólnych inwestycji coraz więcej. Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz ma pięć lat

Wspólnych inwestycji coraz więcej. Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz ma pięć lat

2021-09-15, 18:05
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę