Odciski dłoni Izabeli Trojanowskiej i Sławomira w Żninie. Oto Super Optymiści 2019 [wideo]

2019-08-20, 14:10  Kamila Zroślak/Redakcja
Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Znani i lubiani z telewizyjnych ekranów Polacy zostawili dziś odciski dłoni w Żninie - na jedynej na świecie Alei Optymistów. To część trwającego tam od wczoraj Festiwalu Optymistów.

Kulminacyjnym punktem czwartej edycji Gali „Optymista Roku”, wydarzenia które gromadzi wielu optymistów z kraju i zagranicy, było nagrodzenie statuetkami osób i firm, które swoją optymistyczną postawą, uśmiechem i życzliwością zarażają innych, a w swojej działalności kierują się szacunkiem i kulturą. Tytuł Super Optymista Roku 2019 otrzymał Robert Korzeniowski, prof. Michał Kleiber, Izabela Trojanowska, Czesław Lang, Radosław Liszewski oraz Sławomir i Kajra jako Super Optymistyczne Małżeństwo Roku. Tytuł Optymista Roku 2019 otrzymali: Monika Białek, Beata Cholewińska, Marek Włodarczyk, Anthony Tullo i Tomasz Witek.

Galę „Optymista Roku” poprowadzili: Wiola Wrzesińska z Ryszardem Rembiszewskim, a Festiwal Optymizmu Wiola Wrzesińska z Danielem Kluskiem.

Super Optymiści Roku 2019 – Izabela Trojanowska, prof. Michał Kleiber, Radosław Liszewski i Sławomir z żoną Kajrą - odcisnęli swoje dłonie w betonie.

- Ten beton schodzi. Ponieważ jestem super-optymistką, od razu to wiedziałam – mówiła Izabela Trojanowska.
- Pierwszy raz spotkało mnie takie odciśnięcie dłoni, a to zobowiązuje. Mam nadzieję, że za rok też będziemy w super formie, uśmiechnięci – dodał Sławomir.

Aleja Optymistów mieści się na terenie żnińskiej Cukrowni. Są tam już odciski m.n. Grzegorza Halamy, Urszuli Dudziak oraz sportowców - wielokrotnych mistrzów olimpijskich Roberta Korzeniowskiego i Otylii Jędrzejczak.

Materiał Kamili Zroślak (Popołudnie z nami)

Izabela Trojanowska odciska dłoń/wideo: Kamila Zroślak

Radosław Liszewski w Alei Optymistów/wideo: Kamila Zroślak

Region

PKP popiera pomysł, by patronem Dworca Głównego w Bydgoszczy został Marian Rejewski

PKP popiera pomysł, by patronem Dworca Głównego w Bydgoszczy został Marian Rejewski!

2021-10-06, 09:48
W samym centrum Bydgoszczy - targi pracy dla osób niepełnosprawnych

W samym centrum Bydgoszczy - targi pracy dla osób niepełnosprawnych

2021-10-06, 08:59
Tramwaj będzie kursował na Osiedle JAR. Ważna inwestycja w Toruniu

Tramwaj będzie kursował na Osiedle JAR. Ważna inwestycja w Toruniu

2021-10-06, 07:58
Bydgoszcz jak z piosenki Ireny Santor. Potwierdza to ogólnopolski ranking [wideo]

Bydgoszcz jak z piosenki Ireny Santor. Potwierdza to ogólnopolski ranking [wideo]

2021-10-06, 06:55
W Aleksandrowie Kujawskim jest porozumienie. Ratownicy wrócili do karetek

W Aleksandrowie Kujawskim jest porozumienie. Ratownicy wrócili do karetek

2021-10-05, 21:03
Seniorzy z Włocławka także z opaskami życia. Wystarczy przycisnąć by wezwać pomoc

Seniorzy z Włocławka także z opaskami życia. Wystarczy przycisnąć by wezwać pomoc

2021-10-05, 19:52
Kiedy pojedziemy S5 Bydgoszcz Błonie - Szubin Jeszcze w tym roku [wideo]

Kiedy pojedziemy S5 Bydgoszcz Błonie - Szubin? Jeszcze w tym roku? [wideo]

2021-10-05, 17:50
Podczas adwentu będzie spotkanie dla młodzieży diecezji bydgoskiej

Podczas adwentu będzie spotkanie dla młodzieży diecezji bydgoskiej

2021-10-05, 15:45
Pamiętają smutek i strach w oczach pacjentów. Odznaczenia dla medyków

Pamiętają smutek i strach w oczach pacjentów. Odznaczenia dla medyków

2021-10-05, 14:46
Kryzys w neurologii, co z pacjentami po udarach Będzie spotkanie władz regionu i Torunia

Kryzys w neurologii, co z pacjentami po udarach? Będzie spotkanie władz regionu i Torunia

2021-10-05, 13:08
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę