Jarosław Gołębiewski, szef Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy odwołany ze stanowiska!

2019-02-22, 10:29  Jolanta Fischer
Szef bydgoskiego oddziału GDDiA stracił stanowisko

Szef bydgoskiego oddziału GDDiA stracił stanowisko

Przyczyn tej decyzji na razie nie znamy. Być może chodzi o opóźnienia przy budowie drogi ekspresowej S5 i problemy z włoskim wykonawcą, który chce więcej pieniędzy za wykonanie inwestycji. Oficjalnie nikt tych informacji jednak nie potwierdza...

Pełniącym obowiązki dyrektora został jego dotychczasowy zastępca ds. inwestycji, Zbigniew Szymczak - poinformował w krótkim komunikacie Tomasz Okoński, rzecznik bydgoskich drogowców. Dodajmy, że Jarosław Gołębiewski szefował bydgoskiemu oddziałowi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad prawie dwa lata. Nominację na dyrektora otrzymał 24 lutego 2017 roku.

GDDiA nie ma już dyrektora. Jarosław Gołębiewski odwołany ze stanowiska. Powody są na razie nieznane

Region

Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego: obchody w regionie [wideo]

Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego: obchody w regionie [wideo]

2021-12-27, 06:51
Spodziewany silny mróz w nocy. Ostrzeżenie dla naszego regionu

Spodziewany silny mróz w nocy. Ostrzeżenie dla naszego regionu

2021-12-26, 14:05
Mają 10 metrów wysokości. Witraże ojca Efrema w kościele w Inowrocławiu

Mają 10 metrów wysokości. Witraże ojca Efrema w kościele w Inowrocławiu

2021-12-26, 10:00
Spacer albo ćwiczenia w domu. Ważne, by rodzinnie

Spacer albo ćwiczenia w domu. Ważne, by rodzinnie

2021-12-25, 20:00
Święta na Kujawach - jak to dawniej bywało

Święta na Kujawach - jak to dawniej bywało

2021-12-25, 18:05
Finał akcji Ciepło serca w słoiku, z myślą o potrzebujących

Finał akcji „Ciepło serca w słoiku”, z myślą o potrzebujących

2021-12-25, 15:20
Dokąd pójść lub gdzie zadzwonić w razie nagłej choroby To trzeba wiedzieć

Dokąd pójść lub gdzie zadzwonić w razie nagłej choroby? To trzeba wiedzieć!

2021-12-25, 12:14
Mateusz Oźmina po długiej i ciężkiej terapii nareszcie spędza święta w domu

Mateusz Oźmina po długiej i ciężkiej terapii nareszcie spędza święta w domu!

2021-12-25, 10:00
W Kościele katolickim 25 grudnia obchodzona jest uroczystość Narodzenia Pańskiego

W Kościele katolickim 25 grudnia obchodzona jest uroczystość Narodzenia Pańskiego

2021-12-25, 08:55
Każdy ma dobre serce Każdy ma w domu jedzenie i słoiki. Dzielmy się dobrem

Każdy ma dobre serce! Każdy ma w domu jedzenie i słoiki. Dzielmy się dobrem!

2021-12-24, 16:00
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę