Banery wyborcze nie muszą się zmarnować!

2018-10-24, 13:49  Marcin Doliński
Niepotrzebne banery wyborcze mogą osłonić przed wiatrem, deszczem i śniegiem klatki oraz boksy w schroniskach dla zwierząt. Fot. Marcin Dolinski

Niepotrzebne banery wyborcze mogą osłonić przed wiatrem, deszczem i śniegiem klatki oraz boksy w schroniskach dla zwierząt. Fot. Marcin Dolinski

Niepotrzebne banery wyborcze mogą osłonić przed wiatrem, deszczem i śniegiem klatki oraz boksy w schroniskach dla zwierząt. Fot. Marcin Dolinski

Niepotrzebne banery wyborcze mogą osłonić przed wiatrem, deszczem i śniegiem klatki oraz boksy w schroniskach dla zwierząt. Fot. Marcin Dolinski

"Nie wyrzucajcie swoich banerów wyborczych tylko przynoście je do schronisk dla zwierząt" - apelują przed zimą wolontariusze.

"Kandydacie, nie wyrzucaj i nie niszcz swojego baneru. Daj go nam" - apeluje Aleksandra Lubińska-Gajda z Urzędu Gminy w Drzycimiu.

Okazuje się, że nawet po wyborach można pożytecznie wykorzystać banery wyborcze, które mogą skutecznie osłonić przed wiatrem, deszczem i śniegiem klatki oraz boksy w schroniskach dla zwierząt.

- Proszę się nie obawiać, że wizerunek kandydatów będzie upubliczniony, ponieważ my składamy te banery na pół, one są wieszane więc ani z jednej ani z drugiej strony nie będzie widać wizerunku kandydata - dodaje Aleksandra Lubińska-Gajda z Urzędu Gminy w Drzycimiu.

- Liczy się każdy baner. Psy na polityce się nie znają i jest to akcja ponad podziałami. Każdy plakat nam się przyda. Chcielibyśmy odsłonić klatki w schronisku, żeby nie wiało. Myślę, że to zda egzamin - mówi wolontariuszka Basia ze schroniska dla zwierząt w Drzycimiu.

"Kandydacie, nie wyrzucaj i nie niszcz swojego baneru. Daj go nam" - apeluje Aleksandra Lubińska-Gajda z Urzędu Gminy w Drzycimiu. (Popołudnie z nami)

Świecie nad Wisłą

Region

Ma być wycinka i remont drogi, a nie zabytkowa aleja dębowa. Podpisują petycję

Ma być wycinka i remont drogi, a nie zabytkowa aleja dębowa. Podpisują petycję

2021-04-22, 16:35
Burmistrz Nowego: Prędzej bym się UFO spodziewał, niż tego co nas spotkało

Burmistrz Nowego: „Prędzej bym się UFO spodziewał, niż tego co nas spotkało”

2021-04-22, 14:04
W Białych Błotach ma powstać centrum kultury. Czy plac zabaw będzie musiał zniknąć

W Białych Błotach ma powstać centrum kultury. Czy plac zabaw będzie musiał zniknąć?

2021-04-22, 13:02
W regionie mają powstać nowe instytucje. Czym się będą zajmować

W regionie mają powstać nowe instytucje. Czym się będą zajmować?

2021-04-22, 12:04
Płonie kolejne składowisko odpadów. Tym razem w Łowiczku [aktualizacja, zdjęcia]

Płonie kolejne składowisko odpadów. Tym razem w Łowiczku [aktualizacja, zdjęcia]

2021-04-22, 10:17
Mężczyzna wtargnął w nocy na komendę policji i próbował ją spalić

Mężczyzna wtargnął w nocy na komendę policji i próbował ją spalić

2021-04-22, 09:32
Porozumienie chciałoby, by Polak-astronauta pochodził z naszego regionu

Porozumienie chciałoby, by Polak-astronauta pochodził z naszego regionu

2021-04-22, 07:42
W wypadku stracił palce. Do szpitala eskortowali go zastępca komendanta i naczelnik

W wypadku stracił palce. Do szpitala eskortowali go zastępca komendanta i naczelnik

2021-04-21, 21:00
Po pożarze kamienicy w Inowrocławiu: sąd w Gdańsku podtrzymał wyrok

Po pożarze kamienicy w Inowrocławiu: sąd w Gdańsku podtrzymał wyrok

2021-04-21, 20:07
W wieku 101 lat zmarł Maksymilian Kasprzak, ostatni ułan z regionu [archiwum]

W wieku 101 lat zmarł Maksymilian Kasprzak, ostatni ułan z regionu [archiwum]

2021-04-21, 15:22
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę