Sadzenie drzew w Myślęcinku

2017-04-02, 15:24  Damian Klich
Sto drzewek posadzono w Myślęcinku. Pod czujnym okiem pracowników parku mógł to zrobić każdy mieszkaniec regionu. Fot. Damian Klich

Sto drzewek posadzono w Myślęcinku. Pod czujnym okiem pracowników parku mógł to zrobić każdy mieszkaniec regionu. Fot. Damian Klich

Sto drzewek posadzono w Myślęcinku. Pod czujnym okiem pracowników parku mógł to zrobić każdy mieszkaniec regionu. Fot. Damian Klich

Sto drzewek posadzono w Myślęcinku. Pod czujnym okiem pracowników parku mógł to zrobić każdy mieszkaniec regionu. Fot. Damian Klich

Sto drzewek posadzono w Myślęcinku. Pod czujnym okiem pracowników parku mógł to zrobić każdy mieszkaniec regionu. Fot. Damian Klich

Sto drzewek posadzono w Myślęcinku. Pod czujnym okiem pracowników parku mógł to zrobić każdy mieszkaniec regionu. Fot. Damian Klich

Sto drzewek posadzono w Myślęcinku. Pod czujnym okiem pracowników parku mógł to zrobić każdy mieszkaniec regionu. Fot. Damian Klich

Sto drzewek posadzono w Myślęcinku. Pod czujnym okiem pracowników parku mógł to zrobić każdy mieszkaniec regionu. Fot. Damian Klich

Sto drzewek posadzono w Myślęcinku. Pod czujnym okiem pracowników parku mógł to zrobić każdy mieszkaniec regionu. - W ten symboliczny sposób witamy w Myślęcinku wiosnę - mówi Bożena Hennig - rzecznik Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

Każdy kto zasadził drzewko otrzymał symboliczny certyfikat "Zielone miasto 2017". Można było również sadzić własne drzewka, wcześniej jednak trzeba było to zgłosić. Nowe sadzonki pojawiły się przy drodze prowadzącej w kierunku mostka nad połączeniem myślęcińskich stawów.

Sadzenie drzew w Myślęcinku

Region

Wyłączenia prądu dla odbiorców

2016-01-25, 10:41
Kosma Złotowski: minister nauki powinien poznać racje drugiej strony

Kosma Złotowski: minister nauki powinien poznać racje drugiej strony

2016-01-25, 10:15

Abolicja w Bibliotece UKW. Można oddać książki i uniknąć kary

2016-01-25, 09:02

Samorządowcy dla Dominika - charytatywny turniej w Żninie

2016-01-24, 15:06

71. rocznica wyzwolenia Bydgoszczy spod okupacji hitlerowskiej

2016-01-24, 14:49
Narkotyki w Wąbrzeźnie

Narkotyki w Wąbrzeźnie

2016-01-24, 14:07

Kolejny wykład Wszechnicy Regionalnej w Bydgoszczy

2016-01-24, 13:33

Być może kolejna ofiara mrozów

2016-01-24, 12:11
Krzysztof Czabański w Toruniu o mediach publicznych i UMK

Krzysztof Czabański w Toruniu o mediach publicznych i UMK

2016-01-23, 17:14

Chojnacki: może dojść do rozłamu w SLD ale nie musi

2016-01-23, 16:45
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę