NIK pozytywnie ocenia pracę bydgoskich strażników miejskich

2016-05-04, 13:56  Agata Polcyn

Bydgoscy Strażnicy Miejscy dobrze zarabiają i dobrze pracują - tak wynika z opublikowanego dziś raportu Najwyższej Izby Kontroli.

Strażnik w Bydgoszczy zarabia przeciętnie 3 140 złotych brutto. Największe pensje, 4 164 złotych brutto, mają jego koledzy z Warszawy, najmniejsze - strażnicy z Zielonej Góry - 2 229 zł brutto.

Na jednego strażnika w stolicy województwa przypada ponad 1900 mieszkańców - to całkiem niezły wynik. W Rzeszowie na jednego funkcjonariusza straży miejskiej przypada aż 3040 mieszkańców, a w Szczecinie 3318.

Z analizy wynika, że strażnicy w niemal wszystkich miastach wojewódzkich nie mają problemów z wykonywaniem swoich zadań. Kłopoty pojawiły się tylko w Rzeszowie - funkcjonariusze nie mogli tam dostarczać pijanych osób do izby wytrzeźwień, bo nie posiadali odpowiedniego samochodu.

Region

Na remont bulwarów nad Brdą zabrakło pieniędzy. Miasto zmienia plany

Na remont bulwarów nad Brdą zabrakło pieniędzy. Miasto zmienia plany

2023-02-02, 12:40
Straż Graniczna rozbiła gang tytoniowy aktywny także na Kujawach i Pomorzu

Straż Graniczna rozbiła gang tytoniowy aktywny także na Kujawach i Pomorzu

2023-02-02, 12:07
   : ó  łó  ę

Чергові новини для Українців: збіóрка для оддзіяłóв псічіатрії дзіеціęцей

2023-02-02, 11:28
Bydgoszcz żegna Leonarda Pietraszaka. Ratusz wystawił księgę kondolencyjną

Bydgoszcz żegna Leonarda Pietraszaka. Ratusz wystawił księgę kondolencyjną

2023-02-02, 09:15
Setne urodziny Serdeczne życzenia dla pani Ireny Woźniak z Inowrocławia

Setne urodziny! Serdeczne życzenia dla pani Ireny Woźniak z Inowrocławia

2023-02-02, 07:50
Minister Tomaszewski w Toruniu: Wpływy do budżetów samorządów są stabilne

Minister Tomaszewski w Toruniu: „Wpływy do budżetów samorządów są stabilne”

2023-02-01, 21:00
Dlaczego ciepło drożeje ZEC Inowrocław wskazuje na opłaty za emisję CO2

Dlaczego ciepło drożeje? ZEC Inowrocław wskazuje na opłaty za emisję CO2

2023-02-01, 20:30
Szósty dzień szkoleń w ramach akcji Ferie z WOT. Do przysięgi coraz bliżej

Szósty dzień szkoleń w ramach akcji „Ferie z WOT". Do przysięgi coraz bliżej

2023-02-01, 19:45
Okradł toruński salonik prasowy. Wyniósł m.in. 800 paczek papierosów

Okradł toruński salonik prasowy. Wyniósł m.in. 800 paczek papierosów

2023-02-01, 18:20
Oszukani rolnicy z Kujaw i Pomorza pod prokuraturą. Wsparli ich politycy z PSL

Oszukani rolnicy z Kujaw i Pomorza pod prokuraturą. Wsparli ich politycy z PSL

2023-02-01, 17:49
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę