O cukrzycy nauczycielom w Bydgoszczy

2015-11-25, 13:15  Bogumiła Wresiło

„Dziecko z cukrzycą w szkole” to tytuł szkolenia dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowawców świetlic szkolnych w Bydgoszczy.

Szkolenie dotyczy edukacji związanej z cukrzycą typu pierwszego, występującej coraz częściej u dzieci i młodzieży. Będzie mowa o metodach i zasadach leczenia, o diecie, powikłaniach, metodach wsparcia i zasadach reakcji.

Na szkolenie można się zapisywać do najbliższego piątku do godziny 10.00, pod adresem mailowym: emroczkowska@bydgoszcz.uw.gov.pl

Szkolenie odbędzie się w poniedziałek w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy między godziną 10.00 a 13.30.

Więcej szczegółów można uzyskać w Wydziale Rozwoju Edukacji Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy. Szkolenie jest bezpłatne.

Region

Bezpłatne badania kobiet, które miały cesarkę. Można się zgłaszać

Bezpłatne badania kobiet, które miały „cesarkę”. Można się zgłaszać

2021-04-12, 14:22
Przyjęcia do szpitala tymczasowego nadal wstrzymane przez bakterię New Delhi [wideo]

Przyjęcia do szpitala tymczasowego nadal wstrzymane przez bakterię New Delhi [wideo]

2021-04-12, 13:34
Informacje dot. katastrofy pod Smoleńskiem Dużo zależy od sytuacji międzynarodowej

Informacje dot. katastrofy pod Smoleńskiem? Dużo zależy od sytuacji międzynarodowej

2021-04-12, 12:32
Policjant z Błonia od roku oddaje osocze. Ozdrowieńcy mogą iść w jego ślady

Policjant z Błonia od roku oddaje osocze. Ozdrowieńcy mogą iść w jego ślady

2021-04-12, 07:49
Ogień z hali przeniósł się na pole. Pożar w Dąbrowie Wielkiej pod Bydgoszczą

Ogień z hali przeniósł się na pole. Pożar w Dąbrowie Wielkiej pod Bydgoszczą

2021-04-11, 17:04
Urządzili zasadzkę na dwóch pedofilów. Zatrzymali ich i przekazali policjantom

Urządzili zasadzkę na dwóch pedofilów. Zatrzymali ich i przekazali policjantom

2021-04-11, 16:31
Pies nie miał siły wstać, nie jadł od tygodnia. Była interwencja, ale nie przeżył

Pies nie miał siły wstać, nie jadł od tygodnia. Była interwencja, ale nie przeżył

2021-04-11, 13:29
Nie było wolnej karetki, więc poleciał śmigłowiec. Akcja w Bydgoszczy

Nie było wolnej karetki, więc poleciał śmigłowiec. Akcja w Bydgoszczy

2021-04-11, 11:52
Na pasie awaryjnym autostrady A1 zapalił się samochód

Na pasie awaryjnym autostrady A1 zapalił się samochód

2021-04-10, 19:39
Krew jest potrzebna zawsze. Leśnicy z regionu postanowili pomóc

Krew jest potrzebna zawsze. Leśnicy z regionu postanowili pomóc

2021-04-10, 16:13
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę