"Odblask to nie obciach" - happening we Włocławku

2015-11-06, 11:50  Anna Pudlińska/Redakcja

Pod hasłem "Odblask to nie obciach" odbędzie się dzisiaj na pl. Grodzkim we Włocławku happening skierowany do mieszkańców miasta.

Impreza popularyzująca stosowanie odblasków skierowana jest nie tylko do młodszych włocławian, ale także do tych dorosłych.

W trakcie włocławskiego happeningu rozdanych zostanie 200 odblaskowych przywieszek. Do akcji włączyły się również włocławskie firmy, będzie zatem okazja posmakowania rozmaitych lokalnych specjałów.

O happeningu pod hasłem "Odblask to nie obciach" mówi rzecznik prezydenta Włocławka, Bartek Kucharczyk (Popołudnie z nami)

Region

Grali, śpiewali, doradzali i wspierali na duchu, czyli duża impreza dla uchodźców w Bydgoszczy

Grali, śpiewali, doradzali i wspierali na duchu, czyli duża impreza dla uchodźców w Bydgoszczy

2022-03-13, 18:02
Pobiegli dla Ukrainy. Świecie solidarne z zaatakowanym sąsiadem Polski [zdjęcia, wideo]

Pobiegli dla Ukrainy. Świecie solidarne z zaatakowanym sąsiadem Polski [zdjęcia, wideo]

2022-03-13, 16:03
Dary z niemieckiego Mannheim już w Bydgoszczy. Wkrótce trafią do potrzebujących z Ukrainy [wideo, zdjęcia]

Dary z niemieckiego Mannheim już w Bydgoszczy. Wkrótce trafią do potrzebujących z Ukrainy [wideo, zdjęcia]

2022-03-13, 14:04
Jesteśmy z Wami  Bydgoszcz dla Ukrainy. Impreza charytatywna i koncert

„Jesteśmy z Wami – Bydgoszcz dla Ukrainy”. Impreza charytatywna i koncert

2022-03-13, 10:02
Fordon, czyli bydgoski Kazimierz. Skąd się tam wzięli Żydzi Oni już wiedzą [wideo]

Fordon, czyli bydgoski Kazimierz. Skąd się tam wzięli Żydzi? Oni już wiedzą [wideo]

2022-03-13, 07:45
Zapora we Włocławku pod czujnym okiem służb. Powód: wojna w Ukrainie

Zapora we Włocławku pod czujnym okiem służb. Powód: wojna w Ukrainie

2022-03-12, 19:16
Wolontariusze w Toruniu pilnie poszukiwani. Potrzebni do pakowania darów

Wolontariusze w Toruniu pilnie poszukiwani. Potrzebni do pakowania darów

2022-03-12, 16:22
Taki mandat musi zaboleć. 21-letni kierowca ma do zapłaty 6 tys. zł

Taki mandat musi zaboleć. 21-letni kierowca ma do zapłaty 6 tys. zł

2022-03-12, 15:33
Zbierają dary dla uchodźców z Ukrainy. Inicjatywa Rady Osiedla Wilczak-Jary

Zbierają dary dla uchodźców z Ukrainy. Inicjatywa Rady Osiedla Wilczak-Jary

2022-03-12, 09:47
Rekrutacja do Wojsk Obrony Terytorialnej. Chętnych do służby jest coraz więcej

Rekrutacja do Wojsk Obrony Terytorialnej. Chętnych do służby jest coraz więcej

2022-03-11, 21:00
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę