Inwestycje Sanepidu w Bydgoszczy

2015-05-11, 15:21  Tatiana Adonis
Nowa pracownia laboratoryjna dla pracowników i telebim z informacjami dla mieszkańców - to nowe inwestycje Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy. Fot. Tatiana Adonis

Nowa pracownia laboratoryjna dla pracowników i telebim z informacjami dla mieszkańców - to nowe inwestycje Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy. Fot. Tatiana Adonis

Nowa pracownia laboratoryjna dla pracowników i telebim z informacjami dla mieszkańców - to nowe inwestycje Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy. Fot. Tatiana Adonis

Nowa pracownia laboratoryjna dla pracowników i telebim z informacjami dla mieszkańców - to nowe inwestycje Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy. Fot. Tatiana Adonis

Nowa pracownia laboratoryjna dla pracowników i telebim z informacjami dla mieszkańców - to nowe inwestycje Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy.

Placówka jest jedną z najlepiej wyposażonych w kraju. Co prawda pokój do pracy z eterem funkcjonuje już od prawie pół roku, ale dziś został uroczyście otwarty.

Od dziś mieszkańcy mogą też śledzić informacje na temat pomiaru dawki promieniowania gamma w powietrzu. Są one wyświetlane na specjalnym monitorze znajdującym się przy siedzibie wojewódzkiego sanepidu przy ul. Kujawskiej 4 w Bydgoszczy.

Inwestycje Sanepidu w Bydgoszczy (Popołudnie z nami)

Region

Minister i strażacy wspierają poszkodowanego kolegę [film]

Minister i strażacy wspierają poszkodowanego kolegę [film]

2017-01-20, 14:48
Z błahą sprawą do SOR w Grudziądzu

Z błahą sprawą do SOR w Grudziądzu

2017-01-20, 13:31
Poseł Iwona Michałek podsumowała rok pracy

Poseł Iwona Michałek podsumowała rok pracy

2017-01-20, 13:24

Teren dla toruńskiej parafii za 1 procent wartości

2017-01-20, 13:16
Areszt dla zatrzymanego za posiadanie narkotyków w Bydgoszczy

Areszt dla zatrzymanego za posiadanie narkotyków w Bydgoszczy

2017-01-20, 13:08

Za mało pieniędzy wydano na ochronę środowiska w województwie kujawsko-pomorskim?

2017-01-20, 13:06
Wkrótce zacznie działać Krajowa Administracja Skarbowa

Wkrótce zacznie działać Krajowa Administracja Skarbowa

2017-01-20, 12:37

Konferencja poświęcona ubezpieczeniom społecznym w Toruniu

2017-01-20, 12:32

Rozprawa Daniela Stolarskiego o rozszerzenie kontaktów z własnym dzieckiem odroczona

2017-01-20, 12:32

Na co starczy pieniędzy z budżetu Aleksandrowa Kujawskiego?

2017-01-20, 12:17
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę