Komunikacyjne utrudnienia w Inowrocławiu!

2013-04-29, 09:23  Adriana Andrzejewska

Mieszkańcy Inowrocławia będą kolejny raz protestować. Na 14.00 zaplanowano w mieście akcję pod hasłem: "blokada ulicy dla obwodnicy".

Będzie to odpowiedź na słowa ministra Sławomira Nowaka, który oświadczył podczas ostatniej wizyty w naszym regionie, że na razie budowa inowrocławskiej obwodnicy jest nierealna.

Inowrocławianie będą manifestować na jednym z tranzytowych i najbardziej ruchliwych skrzyżowań ulic w mieście: Staszica, Górniczej i Poznańskiej. Podczas manifestacji nie zabraknie trąbek, gwizdków i transparentów.

Jak jednak podkreśla Grzegorz Kaczmarek, inowrocławski radny i przewodniczący zgromadzenia, będzie ono miało charakter pokojowy.

Manifestacja rozpocznie się o 14:00. Blokada skrzyżowania potrwa do 16:00. W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w przejeździe z Poznania do Olsztyna.

Region

Samochód uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu

Samochód uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu

2022-04-19, 11:23
Magazyn darów w Myślęcinku ponownie otwarty. Nowe godziny pracy

Magazyn darów w Myślęcinku ponownie otwarty. Nowe godziny pracy

2022-04-19, 08:55
Drony, roboty i magia matematyczna. 20. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki

Drony, roboty i magia matematyczna. 20. Toruński Festiwal Nauki i Sztuki

2022-04-19, 06:51
Kawiarnia w wieży na dwóch poziomach. I najpiękniejszy widok na Chełmno

Kawiarnia w wieży na dwóch poziomach. I najpiękniejszy widok na Chełmno

2022-04-18, 17:14
Podzielili się jedzeniem. Masz go za dużo po świętach Też możesz dołączyć

Podzielili się jedzeniem. Masz go za dużo po świętach? Też możesz dołączyć

2022-04-18, 14:15
Przemysław Przybylski: Idea pokoju rodzi się w sercu, tego życzę na święta

Przemysław Przybylski: Idea pokoju rodzi się w sercu, tego życzę na święta

2022-04-18, 11:16
Darczyńcy, szykujcie się To już 13. akcja, pt. Ciepło serca w słoiku

Darczyńcy, szykujcie się! To już 13. akcja, pt. „Ciepło serca w słoiku”

2022-04-18, 08:00
Doktorzy o czerwonych nosach potrzebni od zaraz Warunek: szczery uśmiech

Doktorzy o czerwonych nosach potrzebni od zaraz! Warunek: szczery uśmiech

2022-04-17, 19:52
Kawalerowie z Szymborza gotowi do tradycyjnych przywołówek. A panny

Kawalerowie z Szymborza gotowi do tradycyjnych przywołówek. A panny?

2022-04-17, 18:30
Wypadek koło Wypalenisk. Auto dachowało, trzy osoby trafiły do szpitala [zdjęcia]

Wypadek koło Wypalenisk. Auto dachowało, trzy osoby trafiły do szpitala [zdjęcia]

2022-04-17, 17:00
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę