Związkowcy z Sierpnia 80 chcą darmowej komunikacji

2013-04-23, 17:14  Maciej Wilkowski

Komunikacja miejska powinna być darmowa - przekonywali o tym przed bydgoskim dworcem kolejowym działacze Sierpnia 80. Ich zdaniem takie rozwiązanie przyniesie same korzyści.

Transparenty, rozdawanie ulotek - to część akcji "NIE dla podwyżek cen biletów - TAK dla bezpłatnej komunikacji".

Koszt funkcjonowania komunikacji miejskiej w Bydgoszczy w ubiegłym roku to 176 mln złotych. Wpływy z biletów wyniosły 75 mln. Zdaniem skarbnika miasta wprowadzenie darmowej komunikacji jest w tej chwili nierealne. Piotr Tomaszewski wyjaśnia, że w budżecie nie ma pieniędzy, które zastąpiłyby te pochodzące ze sprzedaży biletów.

O darmowej komunikacji związkowcy Sierpnia 80 i skarbnik Bydgoszczy (Popołudnie z nami)

Region

Wszystko dla Grudziądza. Nagroda Flisaka trafiła w ręce pani Karoli Skowrońskiej

Wszystko dla Grudziądza. Nagroda Flisaka trafiła w ręce pani Karoli Skowrońskiej

2022-01-26, 10:01
Porady prawne w inspektoracie pracy tylko telefonicznie lub listownie

Porady prawne w inspektoracie pracy tylko telefonicznie lub listownie

2022-01-26, 09:05
Uwaga kierowcy Utrudnienia w Strzelnie. Objazd drogi nr 1525 [mapka]

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w Strzelnie. Objazd drogi nr 15/25 [mapka]

2022-01-26, 06:05
Z góry widać więcej. Kierowcy obserwowani przez policyjnego drona

Z góry widać więcej. Kierowcy obserwowani przez policyjnego drona

2022-01-25, 19:45
Większe dochody Włocławka. Na co przeznaczone zostaną dodatkowe pieniądze

Większe dochody Włocławka. Na co przeznaczone zostaną dodatkowe pieniądze?

2022-01-25, 18:50
Most Uniwersytecki w Bydgoszczy gotowy do otwarcia. Drogowcy czekają tylko na decyzję inspektora nadzoru budowlanego

Most Uniwersytecki w Bydgoszczy gotowy do otwarcia. Drogowcy czekają tylko na decyzję inspektora nadzoru budowlanego

2022-01-25, 17:45
Tu zaszła zmiana. Włocławek z akademią. Formalnie od 1 września

Tu zaszła zmiana. Włocławek z akademią. Formalnie od 1 września

2022-01-25, 15:45
Czy województwo kujawsko-pomorskie jest gotowe na piątą falę pandemii

Czy województwo kujawsko-pomorskie jest gotowe na piątą falę pandemii?

2022-01-25, 14:49
Już wkrótce testowanie w aptekach. Organizacja podobna do szczepień

Już wkrótce testowanie w aptekach. Organizacja podobna do szczepień

2022-01-25, 13:42
Tak się rozpędził, że dostał mandat za 1500 zł i 10 punktów karnych

Tak się rozpędził, że dostał mandat za 1500 zł i 10 punktów karnych

2022-01-25, 12:45
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę