Ewa Koman i Arkadiusz Fajok rozpoczęli w Inowrocławiu kampanię prezydencką

2024-02-06, 20:20  Marcin Glapiak/Redakcja
– Trzeba wznowić działalność osiedlowych klubów – powiedział na konferencji prasowej kandydat na prezydenta Inowrocławia Arkadiusz Fajok/fot. Marcin Glapiak

– Trzeba wznowić działalność osiedlowych klubów – powiedział na konferencji prasowej kandydat na prezydenta Inowrocławia Arkadiusz Fajok/fot. Marcin Glapiak

Kampanię wyborczą rozpoczęło także Porozumienie Samorządowe dla Inowrocławia i kandydatka na prezydenta Ewa Koman/fot. Marcin Glapiak

Kampanię wyborczą rozpoczęło także Porozumienie Samorządowe dla Inowrocławia i kandydatka na prezydenta Ewa Koman/fot. Marcin Glapiak

– Trzeba wznowić działalność osiedlowych klubów – powiedział na konferencji prasowej kandydat na prezydenta Inowrocławia Arkadiusz Fajok. Kampanię wyborczą rozpoczęło także Porozumienie Samorządowe dla Inowrocławia i kandydatka na prezydenta Ewa Koman.

– Kluby osiedlowe to miejsca spotkań, w których odbywały się super imprezy integracyjne i towarzyskie, ale też kulturalne – przypomina Fajok. – W tej chwili w mieście tak naprawdę nie ma takich miejsc, poza może kilkoma. Cały czas mówimy, że w mieście się nic nie dzieje. Mamy pomysł, żeby to w jak najkrótszym czasie zmienić. Kluby już działające powinny w zasadzie być zmodyfikowane, zwłaszcza dla młodzieży. Chcielibyśmy, żeby powstały między innymi w klubach osiedlowych centra rozrywki multimedialnej. Wiemy, że mocno rozwija się w tej chwili e-sport, który w całej Polsce funkcjonuje znakomicie i chcielibyśmy, żeby do Inowrocławia również e - sport trafił.
Arkadiusz Fajok uważa, też, że inowrocławski urząd miasta powinien dwukrotnie zwiększyć dofinansowanie organizacji pozarządowych.

– Porozumienie Samorządowe rozpoczęło oficjalnie kampanię wyborczą – zapowiada Tomasz Marcinkowski. – Mamy przygotowany kompleksowy program dla Inowrocławia, który w najbliższych dniach spróbujemy państwu przekazać. Mamy gotowe listy kandydatów, które również za kilka dni będziemy rejestrować w gminnej komisji wyborczej.
– W najbliższych dniach, tygodniach będziemy się z państwem spotykać, rozmawiać i zachęcać do zapoznania się z naszym programem dla Inowrocławia, dla naszych mieszkańców – mówi Ewa Koman, kandydatka na prezydenta Inowrocławia Porozumienia Samorządowego.

Więcej w relacji Marcina Glapiaka.

Relacja Marcina Glapiaka

Region

Motocyklista uciekł przed bydgoską policją. Kto by pomyślał, że tak się to skończy

Motocyklista uciekł przed bydgoską policją. Kto by pomyślał, że tak się to skończy

2024-05-28, 10:24
Nowa dyrektor K-P NFZ: - Zdrowie kobiet to jedno z największych wyzwań [Rozmowa Dnia]

Nowa dyrektor K-P NFZ: - Zdrowie kobiet to jedno z największych wyzwań [Rozmowa Dnia]

2024-05-28, 08:56
Powstała pierwsza rowerowa mapa Bydgoszczy To praktyczny poradnik dla cyklistów [pobierz]

Powstała pierwsza rowerowa mapa Bydgoszczy! To praktyczny poradnik dla cyklistów [pobierz]

2024-05-28, 08:34
Ozdyk w Toruniu: Na gruzach Parlamentu Europejskiego można zbudować Europę ojczyzn

Ozdyk w Toruniu: Na gruzach Parlamentu Europejskiego można zbudować Europę ojczyzn

2024-05-27, 21:06
Iwona Kozłowska o 20 latach Polski w UE. W Szubinie zachęcała do udziału w wyborach

Iwona Kozłowska o 20 latach Polski w UE. W Szubinie zachęcała do udziału w wyborach

2024-05-27, 20:16
Zbigniew Ostrowski nowym prezesem TMMB. Przez 25 lat tę funkcję pełnił Jerzy Derenda

Zbigniew Ostrowski nowym prezesem TMMB. Przez 25 lat tę funkcję pełnił Jerzy Derenda

2024-05-27, 19:36
Struktury trzeba było budować od podstaw. Dzień Samorządu Terytorialnego

Struktury trzeba było budować od podstaw. Dzień Samorządu Terytorialnego

2024-05-27, 18:01
Przewozili w busie ponad kilogram narkotyków. Dwaj torunianie z zarzutami

Przewozili w busie ponad kilogram narkotyków. Dwaj torunianie z zarzutami

2024-05-27, 17:11
Studenci odebrali klucze do bram Bydgoszczy Cztery uczelnie razem świętują juwenalia [wideo]

Studenci odebrali klucze do bram Bydgoszczy! Cztery uczelnie razem świętują juwenalia [wideo]

2024-05-27, 15:36
Cała jezdnia była jego, ledwie trzymał się w fotelu. Pijany traktorzysta zatrzymany

Cała jezdnia była jego, ledwie trzymał się w fotelu. Pijany traktorzysta zatrzymany

2024-05-27, 14:45
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę