Wtorek, 16 października 2018 r.   Imieniny: Gawła, Ambrożego
Polskie Radio PiK » ROCK AROUND

Muzyka twarda jak skała!

Cotygodniowa dawka muzyki rockowej na antenie Polskiego Radia PiK. U nas przeszłość sąsiaduje z teraźniejszością i przyszłością gatunku. Czerpiemy z klasyki, nowości i zapowiedzi wydawnictw rockowych. Dzięki uprzejmości firm wydawniczych oraz partnerów audycji, zawartość muzyczna programu idzie w parze premierami a niekiedy nawet je wyprzedza. W audycji oprócz muzyki spotkać można ich twórców. Pojawiają się na łączach jak i w studiu Polskiego Radia PiK.

W ostatni czwartek miesiąca zaglądamy do ROCKOWEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ, prezentując na naszej antenie, nadesłaną przez Was muzykę.

W czwartki, po godz. 19.00 - informujemy Was o rockowej aktywności koncertowej w kraju, w regionie - można otrzymać wejściówki, można wygrać płyty - te małe jak i te duże - zawsze jednak atrakcyjne.

W najbliższej audycji...

Nie przegap!
Nie przegap!
13 października - wyjątkowo w sobotę, wyjątkowo o godz. 18:05 w naszym hałaśliwym paśmie zapraszamy na spotkanie z twórczością bydgoskiej formacji PROJEKT PANDORA. O zespole, jego przeszłości i planach opowie wokalista grupy, Maciej Wolski. Oprócz tego... ale to już wyjaśni się w sobotę między 18.05 a 19.00. 19.05 :)

Uwag! Będzie głośno! Do wysłuchania cotygodniowej dawki rockowego hałasu i odkurzania membran zaprasza Adam Droździk.