Niedziela, 19 stycznia 2020 r.   Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Polskie Radio PiK » Rockowa skrzynka pocztowa

Twoja muzyka na naszej antenie

Grasz, komponujesz, masz swój zespół bądź chciałbyś znaleźć muzyków, którzy jak Ty szukają muzycznego zrozumienia dla swoich pomysłów - podziel się nimi z nami! Zamiast chować piosenki do szuflady - przyślij je do nas a my przedstawimy je światu.
W tej audycji dajemy szansę tym, którzy wierzą w siłę swoich słów i nut. W studiu Polskiego Radia PiK pojawiają się goście - artyści, którzy rozpoczynali swoją karierę w podobny sposób oraz tacy, którzy wciąż jeszcze próbują nadać swojej twórczości należyty rozgłos...

O ile jesteście zainteresowani, dostarczcie nam materiał na płycie CD-R albo pocztą elektroniczną do skrzynki pod adresem rock@radiopik.pl - koniecznie w formacie wave lub mp3 (320 kbps). Uwaga! Nie odsyłajcie nas do pobierania Waszych plików ze stron internetowych. Mile widziane będą jednak krótkie notki o wykonawcy, by muzyka na naszej antenie nie pozostawała anonimową.

Jeśli chcecie powierzyć nam swój materiał - zadbajcie o to, by zabrzmiał tak, jak chcielibyście usłyszeć go na naszej antenie. Nie przysyłajcie materiału o niskiej jakości. Nie zapominajcie również, że to Rockowa Skrzynka Pocztowa - pamiętajcie jednak, że rock posiada różne oblicza - to nie tylko hałas, którego czasami nie rozumieją rodzice czy sąsiedzi.

W najbliższej audycji...

Nie przegap!
Nie przegap!
31 października... i tak oto nadszedł ostatni dzień i przy okazji czwartek w październiku, na kujawsko-pomorskiej antenie zabrzmią zatem dźwięki z rockowej skrzynki, a w studiu pojawią się goście... O swojej, dawno oczekiwanej płycie opowiedzą artyści z bydgoskiej formacji ALHENA. Oprócz tego sięgniemy po twórczość sopockiego M3TROPOLiS i rybnickiego projektu THE OCTOBER LEAVES. Co jeszcze? Przekonamy się między 22.03 a 23.00! Późno...? Lepiej późno niż wcale :)

Do przeglądu nut z naszej skrzynki zaprasza Adam Droździk.