Czwartek, 22 października 2020 r.   Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
Polskie Radio PiK » Rockowa skrzynka pocztowa
Ogłoszenie własne nadawcy

Twoja muzyka na naszej antenie

Grasz, komponujesz, masz swój zespół bądź chciałbyś znaleźć muzyków, którzy jak Ty szukają muzycznego zrozumienia dla swoich pomysłów - podziel się nimi z nami! Zamiast chować piosenki do szuflady - przyślij je do nas a my przedstawimy je światu.
W tej audycji dajemy szansę tym, którzy wierzą w siłę swoich słów i nut. W studiu Polskiego Radia PiK pojawiają się goście - artyści, którzy rozpoczynali swoją karierę w podobny sposób oraz tacy, którzy wciąż jeszcze próbują nadać swojej twórczości należyty rozgłos...

O ile jesteście zainteresowani, dostarczcie nam materiał na płycie CD-R albo pocztą elektroniczną do skrzynki pod adresem rock@radiopik.pl - koniecznie w formacie wave lub mp3 (320 kbps). Uwaga! Nie odsyłajcie nas do pobierania Waszych plików ze stron internetowych. Mile widziane będą jednak krótkie notki o wykonawcy, by muzyka na naszej antenie nie pozostawała anonimową.

Jeśli chcecie powierzyć nam swój materiał - zadbajcie o to, by zabrzmiał tak, jak chcielibyście usłyszeć go na naszej antenie. Nie przysyłajcie materiału o niskiej jakości. Nie zapominajcie również, że to Rockowa Skrzynka Pocztowa - pamiętajcie jednak, że rock posiada różne oblicza - to nie tylko hałas, którego czasami nie rozumieją rodzice czy sąsiedzi.

W najbliższej audycji...

Nie przegap!
Nie przegap!
30 lipca... ostatni czwartek miesiąca, zgodnie z tradycją na kujawsko-pomorskiej antenie zaglądamy do „Rockowej Skrzynki Pocztowej”. Mimo upałów, deszczu i czasami burz, listonosz i gołębie e-mailowe miały co nosić do naszej redakcji. Wśród przesyłek warszawskie SKYTRUCK i MGŁY, z ziemi kaszubskiej OBRASQi i JASMENO, z Gdyni ROMAN WALCZAK a z Katowic WOJCIECH CIURAJ... Kujawsko-Pomorskie reprezentować będzie MACIEJ MELLER. Wiele dźwięków wciąż w oczekiwaniu na premierę! Tym większa radość, że możemy się nimi z Państwem podzielić :) Czy zdążymy to wszystko rozwiesić w eterze? Przekonamy się po godz. 22.00 i przed 23.00. Późno...? Lepiej późno niż wcale!

„Rockowa Skrzynka Pocztowa”. Do przeglądu nut z naszej skrzynki zaprasza Adam Droździk.