Wtorek, 01 grudnia 2020 r.   Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Polskie Radio PiK » Patronaty » WYDARZENIA
Ogłoszenie własne nadawcy
2020-11-13, 14:39 Marta Jagodzińska

Forum Aktywnego Seniora [zakończone]

Forum Aktywnego Seniora od 16 do 20 listopada w serwisie pomorska.pl!

Zaprosimy naszych Czytelników na pięć spotkań online, podczas których poruszymy sprawy ważne dla osób powyżej 60. roku życia. Będziemy rozmawiać między innymi o aktywności, prawie, a także o seksie.

Forum Aktywnego Seniora, to aż pięć spotkań, w czasie których zachęcimy seniorów do aktywnego trybu życia, rozwijania swoich pasji czy też zainteresowania się nowymi tematami. Pokażemy również jak wiele mają możliwości na ciekawe spędzanie wolnego czasu.
W Forum Aktywnego Seniora można uczestniczyć bez wychodzenia z domu, ponieważ spotkania będą transmitowane online . Aby w nich uczestniczyć nie trzeba się nigdzie zapisywać ani logować; wystarczy jedynie laptop, komórka czy tablet z dostępem do Internetu. Forum będzie trwało pięć dni: od 16 do 20 listopada. Transmisje spotkań online będą dostępne w tym artykule. Na Facebooku udostępnimy także wydarzenie dotyczące Forum Aktywnego Seniora, gdzie na bieżąco będziemy informować o prelegentach, konkursach i gadżetach, które będą mogli otrzymać nasi Seniorzy. Spotkania będą rozpoczynały się codziennie o godzinie 12. Co istotne, jeśli ktoś nie będzie mógł obejrzeć transmisji w tym czasie, już następnego dnia znajdzie na naszej stronie film z prelekcją.

Warto dodać, że w ramach Forum Aktywnego Seniora będą mogli Państwo zadawać pytania naszym ekspertom. Odpowiedzi na najciekawsze z nich zamieścimy w Planerze Aktywnego Seniora - praktycznym kalendarzu na 2021 rok, który wydamy po zakończeniu wydarzenia. W Planerze znajdą się także różne porady.