Środa, 08 kwietnia 2020 r.   Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii
Polskie Radio PiK » ROCK AROUND

Muzyka twarda jak skała!

Cotygodniowa dawka muzyki rockowej na antenie Polskiego Radia PiK. U nas przeszłość sąsiaduje z teraźniejszością i przyszłością gatunku. Czerpiemy z klasyki, nowości i zapowiedzi wydawnictw rockowych. Dzięki uprzejmości firm wydawniczych oraz partnerów audycji, zawartość muzyczna programu idzie w parze premierami a niekiedy nawet je wyprzedza. W audycji oprócz muzyki spotkać można ich twórców. Pojawiają się na łączach jak i w studiu Polskiego Radia PiK.

W ostatni czwartek miesiąca zaglądamy do ROCKOWEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ, prezentując na naszej antenie, nadesłaną przez Was muzykę.

W czwartki, po godz. 22.00 - informujemy Was o rockowej aktywności koncertowej w kraju, w regionie - można otrzymać wejściówki, można wygrać płyty - te małe jak i te duże - zawsze jednak atrakcyjne.

2 kwietnia 2020

I tak nastał pierwszy w kwietniu czwartek. Zostajemy w domach i... zanim zaśniemy, pohałasujemy. Wchodzimy w kwiecień z premierowym przytupem. Nową ofertą zabrzmi niemiecki BONFIRE, zniecierpliwienie majowe podsycać będzie klasyczny rock norweskiego SOULS OF TIDE. Zabrzmi również szczeciński projekt LEBOWSKI, a do rozmowy na łączach zaprosimy Marcina Grzegorczyka. Co jeszcze...? Okaże się w pierwszy czwartkowy wieczór kwietnia.

„ROCK AROUND” w Polskim Radiu PiK, zaczynamy o godz. 22.03! Późno...? Lepiej późno niż wcale :) Serdecznie zaprasza Adam Droździk.