Wtorek, 23 lipca 2019 r.   Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy
Polskie Radio PiK » ROCK AROUND

Muzyka twarda jak skała!

Cotygodniowa dawka muzyki rockowej na antenie Polskiego Radia PiK. U nas przeszłość sąsiaduje z teraźniejszością i przyszłością gatunku. Czerpiemy z klasyki, nowości i zapowiedzi wydawnictw rockowych. Dzięki uprzejmości firm wydawniczych oraz partnerów audycji, zawartość muzyczna programu idzie w parze premierami a niekiedy nawet je wyprzedza. W audycji oprócz muzyki spotkać można ich twórców. Pojawiają się na łączach jak i w studiu Polskiego Radia PiK.

W ostatni czwartek miesiąca zaglądamy do ROCKOWEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ, prezentując na naszej antenie, nadesłaną przez Was muzykę.

W czwartki, po godz. 22.00 - informujemy Was o rockowej aktywności koncertowej w kraju, w regionie - można otrzymać wejściówki, można wygrać płyty - te małe jak i te duże - zawsze jednak atrakcyjne.

W najbliższej audycji...

18 lipca - zanim zaśniemy, pohałasujemy! Trzeci wieczór lipca w rockowym paśmie Polskiego Radia PiK zabierze nas w muzyczną podróż po świecie rockowych nowości. We Włoszech podkręcimy nastrój dźwiękami ekipy z MIND KEY oraz formacji HOLLOW HAZE. Przedstawimy kanadyjski projekt DANCING ON FIRE oraz ekipę z Long Island - zespół SHADOWSTRIKE. Co jeszcze? Wszystko okaże się po godz. 22.03 - Późno? Lepiej późno niż wcale :)

Uwaga! Będzie głośno! Na spotkanie blisko rockowych pięciolinii zaprasza Adam Droździk.