Piątek, 27 listopada 2020 r.   Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma
Polskie Radio PiK » Radio Beat » Muzyka klubowa na naszej antenie
Ogłoszenie własne nadawcy
2020-04-30, 19:02 Adam Droździk

Kwiecień

25 kwietnia 2020

W audycji „Radio Beat” Tomasz Kaźmierski zaprezentował set Kierana Hebdena znanego bardziej jako Four Tet, wydany w prestiżowej serii DJ KICKS w 2006 roku. By nie zabrakło spokojniejszych brzmień, posłuchaliśmy fragmentów albumu Pop Ambient z 2011 roku.

18 kwietnia 2020

W „Radiu Beat” Tomasza Kaźmierskiego tym razem miks znanego i cenionego dja i prezentera Gillesa Petersona - „Masterpiece”. Płyta została wydana w 2011 roku przez Ministry Of Sound. Oprócz elektroniki znajdujemy tu sporo muzyki świata - co jest znakiem rozpoznawczym Petersona.

11 kwietnia 2020

Zamiast Radia Beat - Radio Chill czyli spokojne odmiany muzyki elektronicznej. W audycji Tomasza Kaźmierskiego stonowane dźwięki służyły refleksji, ale też edukacji muzycznej: poznaliśmy gatunki takie jak ambient czy downtempo.

4 kwietnia 2020

PIKO w Radiu Beat. Grafika nadesłana
PIKO w Radiu Beat. Grafika nadesłana
W audycji Tomasza Kaźmierskiego set bydgoskiego dja PIKO. Jeśli ktoś lubi połamane rytmy spod znaku drum'n'bass to koniecznie powinnien sobotni wieczór spędzić z audycją „Radio Beat”!

PIKO, na muzycznej scenie obecny od 2001 roku, zarówno jako dj, jak i organizator imprez. Od wczesnej młodości zafascynowany szeroko pojętą muzyka elektroniczną. Przez kilkanaście lat zmieniał style i gatunki, obecnie skupia się na głębokich i atmosferycznych dźwiękach nowoczesnej muzyki bassowej, przede wszystkim jest to: dubstep, drum'n'bass oraz jungle, zarazem inspirując się jamajską kulturą soundsystemową. W latach 2010-2011 rezydent bydgoskiego Tabubaru, a w latach 2014 - 2017 Towarzyska Kafe. Miał przyjemność supportować czołowych artystów związanych z tzw. połamaną sceną jak Fresh, Calyx&Teebee, Major Lazer, E.Z.Rollers, S.P.Y, Lenzman, Subwave, Biome itp. Udało mu się też wystąpić na Open Air Fire Festival na Litwie na Main Stage wraz ze światową czołówką sceny Ragga Jungle.