Kontakt

Marcin (Bydgoszcz)


"Odbieram multipleks z Torunia na bydgoskich Bielawach, ale tylko wieczorami. W ciągu dnia tylko szczątkowy sygnał na parapecie przy oknie. Chciałbym was odbierać cały dzień i myślę, że pomogłoby zwiększenie mocy nadajnika lub podwyższenie i kierunkowość anten."

Mariusz (Toruń)


"Właśnie odebrałem radyjko od Was. Bardzo dobra jakość dźwięku, działa elegancko."

Adam (Bydgoszcz)


"Mam też to radyjko od Polskiego Radia PiK. Mieszkam na Przylesiu w Fordonie na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym i odbieram sygnał cyfrowy DAB + (...) muszę wyciągnąć antenę na maksymalną długość i skierować ją w kierunku Torunia, sygnał jest dobry."

Jan (Toruń)


"Fajnie, że w końcu ruszyło w Polsce radio cyfrowe. Mieszkam w Toruniu, praktycznie codziennie słucham. Znalazłem na stronie nieaktualne informacje. Polskie Radio PiK nadaje z przepływnością nie 96 a 128 kbit/s. Co ciekawe, macie dwie pozycje oznaczone jako PIK 1 i PIK2 - de facto nadajecie podwójnie ten sam sygnał."

odp. To nadawanie eksperymentalne, więc parametry mogą się zmieniać i różnić od tych deklarowanych. Taki urok testów.

Maria (Toruń)


"Na rynku w Toruniu otrzymałam od Państwa w prezencie cyfrowe radio. Odbiór wspaniały, właśnie Was słucham. Dziękuję bardzo i pozdrawiam."

Mariusz (Świecie nad Wisłą)


"Radio dotarło - bardzo dziękuję. Pierwsze wrażenie dobre. Brakuje jednak polskiej instrukcji - znalazłem w menu opcję przełączenia na język angielski i to mnie bardzo ucieszyło. Osoby nie władające obcym językiem mogą mieć problem z wykorzystaniem funkcji odbiornika. I najważniejsze, odbieram DAB+ w Świeciu, skierowałem antenę poziomo w kierunku Torunia i mam sygnał. Odbiornik jest czuły, bo na zakresie FM łapię toruńskie stacje. Na paśmie cyfrowym jest jakiś poziom błędów (odbiornik podaje), ale odbiór jest poprawny. Pozdrawiam."

Paweł (Toruń)


"(...) Jakość odbioru na oś. Rubinkowo I jest idealna. Wszystkie stacje DAB są i odbiór ich jest doskonały. Odbiornik jest bardzo dobrej jakości. Odnalazł na UKF nawet więcej stacji niż miałem dotychczas na radioodbiorniku Sony (...)"