Akademicki GRAND PiK 2023


Polskie Radio PiK zaprasza Studentów kierunków dziennikarskich do wzięcia udziału w czwartym Konkursie Artystycznych Form Radiowych „Akademicki Grand PiK” i organizowanych w ramach Konkursu Warsztatach Sztuki Radiowej.

Główna idea Konkursu - „utwory może różnić gatunek, ale musi łączyć sztuka”, pozwala na przegląd różnorodnych form radiowych, zatem liczymy, że będziemy obserwować zmagania twórców słuchowisk i reportaży, jak i innych form, niemieszczących się w zdefiniowanych gatunkach radiowych. Mamy nadzieję, że Studenci także przygotowują, w ramach swoich zajęć, ciekawe formy radiowej twórczości.

Towarzyszące Konkursowi Warsztaty Sztuki Radiowej będą miejscem, platformą do wymiany doświadczeń, nie tylko z zakresu edukacji medialnej.

Tegoroczny Konkurs Artystycznych Form Radiowych i Warsztaty Sztuki Radiowej „Akademicki Grand PiK” odbędą się od 8 do 12 maja w Bydgoszczy, w studiu Polskiego Radia PiK w Bydgoszczy, uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 11 maja br. w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego.

Wszelkie zapytania dotyczące Konkursu Grand PiK 2023
można kierować do Doroty Gruszki - Kierownika Biura Organizacji i Zarządzania,
tel. 600 226 687, e-mail: dorotagruszka@radiopik.pl

Zapraszamy do udziału w Konkursie i Warsztatach!Na zgłoszenia czekamy do 31 marca, więcej informacji w regulaminie.

Partnerzy i Patroni Honorowi:


Grand PiK 2023Patroni medialni:

Kontakt


e-mail: grandpik@radiopik.pl

Dorota Gruszka - sekretarz konkursu
tel. 600 226 687
e-mail: dorotagruszka@radiopik.pl

Ewa Dąbska
tel. 608-056-053
e-mail: ewadabska@radiopik.pl

Żaneta Walentyn
tel. 608-695-602
e-mail: zanetawalentyn@radiopik.pl