Janusz Ślączka (GKM Grudziądz): Wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji, ale wstrząsu nie będzie [audio]

2023-05-06, 13:11  Redakcja
Janusz Ślączka wie, w jakiej sytuacji znajduje się GKM/fot. PAP/Tytus Żmijewski

Janusz Ślączka wie, w jakiej sytuacji znajduje się GKM/fot. PAP/Tytus Żmijewski

Za nami pierwsze derby Kujaw i Pomorza w obecnym sezonie PGE Ekstraligi. For Nature Solutions KS Apator Toruń pewnie pokonał ZOOleszcz GKM Grudziądz 52:38. – Nie był to nasz dobry mecz. Szkoda, że Nicki nie mógł dalej jechać, ale ból okazał się silniejszy – powiedział po spotkaniu menadżer grudziądzkiej ekipy, Janusz Ślączka.

Wypowiedzi po meczu Apator Toruń – GKM Grudziądz:

Robert Sawina (Apator):
Każdy zawodnik, poza Mateuszem Affeltem, może być zadowolony z występu. Jeśli chodzi o wystawienie Krzysztofa Lewandowskiego w 15. biegu, to był to gest Emila. Choć nie do końca zgadzałem się z tą decyzją, biorę za nią pełną odpowiedzialność.

Patryk Dudek (Apator):
Wygraliśmy, dzięki czemu odbiliśmy się od dna. Z mojej strony mogę powiedzieć, że to nadal nie jestem ja. Szukam czegoś nowego, jeśli chodzi o silniki. W mojej jeździe brakowało też luzu. Przede mną i moim teamem jeszcze dużo pracy.

Janusz Ślączka (GKM): Nie był to nasz dobry mecz. Szkoda, że Nicki nie mógł dalej jechać, ale ból okazał się silniejszy. Zdajemy sobie z sprawę z naszej sytuacji. Trzęsienie ziemi nic nie da. Każdy się przygotowuje jak najlepiej, bo to jego praca. Co do Mateusza Szczepaniaka, to zobaczymy, jak potoczy się sprawa Pedersena oraz tego, czy ktoś będzie chętny na Mateusza.

Kacper Pludra (GKM): Był to dla nas ciężki mecz. Sam pojechałem dobrze tylko w biegu młodzieżowym. Motocykl miałem dobrze dopasowany, ale popełniałem błędy. Staramy się walczyć o zwycięstwa, pracujemy cały czas, by w każdym spotkaniu prezentować się coraz lepiej.

Materiał przygotował Patryk Głowacki

Sport

Liga Mistrzów wystartowała Drużyna SSC Napoli wygrała z Liverpoolem

Liga Mistrzów wystartowała! Drużyna SSC Napoli wygrała z Liverpoolem

2019-09-18, 09:49
Ekstraliga hokejowa - druga porażka Energi Toruń. Tym razem w Oświęcimiu

Ekstraliga hokejowa - druga porażka Energi Toruń. Tym razem w Oświęcimiu

2019-09-18, 08:07
MŚ w kolarstwie 2019 - Michał Kwiatkowski zrezygnował ze startu

MŚ w kolarstwie 2019 - Michał Kwiatkowski zrezygnował ze startu

2019-09-18, 07:00
ME siatkarzy 2019 - Czarnogórcy tłem dla Polaków. Czwarty triumf Biało-Czerwonych

ME siatkarzy 2019 - Czarnogórcy tłem dla Polaków. Czwarty triumf Biało-Czerwonych!

2019-09-17, 20:29
Ekstraklasa koszykarzy - Enea Astoria Bydgoszcz podpisała kontrakt z Amerykaninem

Ekstraklasa koszykarzy - Enea Astoria Bydgoszcz podpisała kontrakt z Amerykaninem

2019-09-17, 14:00
Lekkoatletyczne MŚ - Lewandowski: stawiam na 1500 m, bo to moja przyszłość

Lekkoatletyczne MŚ - Lewandowski: stawiam na 1500 m, bo to moja przyszłość

2019-09-17, 12:00
Mikołaj Burda z Lotto Bydgostii: Olimpijski medal byłby zwieńczeniem kariery

Mikołaj Burda z Lotto Bydgostii: Olimpijski medal byłby zwieńczeniem kariery

2019-09-17, 10:00
Wraca Liga Mistrzów W pierwsze kolejce już cztery hitowe mecze

Wraca Liga Mistrzów! W pierwsze kolejce już cztery hitowe mecze!

2019-09-17, 08:00
ME siatkarzy 2019 - znów pokaz siły mistrzów świata Czesi rozbici

ME siatkarzy 2019 - znów pokaz siły mistrzów świata! Czesi rozbici

2019-09-16, 22:00
Ekstraklasa piłkarska - Śląsk nadal niepokonany, ale liderem Pogoń

Ekstraklasa piłkarska - Śląsk nadal niepokonany, ale liderem Pogoń

2019-09-16, 20:34
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę