2026-03-30
Zobacz także
26 marca 2026 (powtórka)
Gdzie leży granica między żartem a przemocą? Jak zająć się złością, by nie przerodziła się w przemoc? Jak pomóc dziecku, które doświadcza hejtu?… Czytaj dalej »
19 marca 2026 (powtórka)
Wyobraźnia pozwala nam poszerzać wiedzę o świecie, otwierać się na kolejne możliwości, interpretować różne zjawiska. Wspiera zadawanie pytań i szukanie… Czytaj dalej »
12 marca 2026 (powtórka)
„Nie mamy prawa robić ani mówić czegokolwiek, co pomniejsza człowieka w jego własnych oczach” - pisał Antoine de Saint-Exupéry, autor „Małego… Czytaj dalej »
5 marca 2026 (powtórka)
Nawet 9 mld zł rocznie może stracić gospodarka przez niewyspanych pracowników. Ale przede wszystkim ci, którzy źle śpią, tracą to, co najważniejsze -… Czytaj dalej »
W audycji „Sztuka życia” rozmawiamy z psychologami, socjologami, coachami, ale też ludźmi, którzy znaleźli swój własny wyjątkowy pomysł na życie: mają niezwykłą pasję, pomagają innym, uczą swoje dzieci w domu, zrezygnowali z kariery, żeby żyć po swojemu albo wręcz przeciwnie: konsekwentnie realizują swój życiowy plan.
Do tego to, co sprawia, że życie jest lepsze: dobre jedzenie, piękne wnętrza, ciekawe sposoby na spędzenie wolnego czasu, nowinki techniczne, które mogą uczynić życie łatwiejszym i przyjemniejszym.

zaprasza
Agnieszka Marszał