Dominika doznała wylewu. Przed świętami wspierają ją przyjaciele

2020-12-21, 21:00  Adriana Andrzejewska-Kuras
"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki Dominiki, znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej./fot. Adriana Andrzejewska - Kuras

"Czekamy na Ciebie" - mówili dziś (21.12.) do swojej koleżanki znajomi ze studiów i z Wojsk Obrony Terytorialnej. Dominika z Wybranowa pod Janowcem Wielkopolskim, 8 miesięcy temu przygotowywała się do maratonu. Podczas ćwiczeń poczuła się źle. Doznała wylewu, po którym straciła sprawność. Przed świętami koledzy postanowili podnieść ją na duchu.

Mówi szer. Paulina Ozdowska, p.o. rzecznika prasowego 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

- Dominika jest jedną z nas. Chcemy jej przypomnieć, że nie jest sama. Liczymy, że wyzdrowieje. Śpiewamy jej kolędę "Bóg się rodzi". Mam nadzieję, że to symbol i dobre przesłanie.
I Dominika, i przyjaciele, byli wzruszeni spotkaniem: - Dominika to nasza dobra koleżanka: pomocna, wesoła, brakuje jej nam. Chcieliśmy pokazać, że wspieramy ją w tym wszystkim...
- Wczoraj już płakałam domu, ale jest dobrze. Dominika już jest na prostej, będzie coraz lepiej...

Trwa zbiórka na leczenie i rehabilitację Dominiki - można wpłacać pieniądze na subkonto fundacji DUM SPIRO SPERO. Szczegóły na naszej stronie internetowej. A więcej o Dominice i jej życiu usłyszą Państwo w pierwszy dzień świąt 25 grudnia, po 16:30 w audycji "Nasz mały świat."

Zbiórka została zorganizowana przez siostrę Dominiki - Nataszę we współpracy z Fundacją DUM SPIRO SPERO (KRS 000204960). Subkonto na, które można wpłacać środki to: 4012 4011 8311 1100 1037 2612 84. W tytule przelewu należy wpisać - Dominika Zielińska

Relacja Adriany Andrzejewskiej - Kuras

Region

Szymon Hołownia: Warto prowadzić kampanię nie przeciwko komuś, tylko za czymś [Rozmowa Dnia]

Szymon Hołownia: Warto prowadzić kampanię nie przeciwko komuś, tylko za czymś [Rozmowa Dnia]

2024-11-25, 09:03
Paczka upominków dla krwiodawców coraz większa. W zestawie nie tylko czekolady

Paczka upominków dla krwiodawców coraz większa. W zestawie nie tylko czekolady

2024-11-24, 20:20
Kolejny pożar mieszkania w Bydgoszczy. Ogień w kamienicy przy ulicy Pomorskiej

Kolejny pożar mieszkania w Bydgoszczy. Ogień w kamienicy przy ulicy Pomorskiej

2024-11-24, 19:01
Ranni świetnie odegrali swoje role. Uczniowie rywalizowali w pierwszej pomocy [zdjęcia, wideo]

„Ranni" świetnie odegrali swoje role. Uczniowie rywalizowali w pierwszej pomocy [zdjęcia, wideo]

2024-11-24, 16:02
Szymon Hołownia będzie gościem Rozmowy Dnia Polskiego Radia PiK. Słuchajcie

Szymon Hołownia będzie gościem „Rozmowy Dnia" Polskiego Radia PiK. Słuchajcie!

2024-11-24, 14:48
O tradycji, która wita już od samych drzwi. Wieńce świąteczne powstały w Tleniu [zdjęcia, wideo]

O tradycji, która wita już od samych drzwi. Wieńce świąteczne powstały w Tleniu [zdjęcia, wideo]

2024-11-24, 13:15
Płonął wielorodzinny dom pod Żninem. Strażacy musieli walczyć z ogniem i z... eternitem [zdjęcia]

Płonął wielorodzinny dom pod Żninem. Strażacy musieli walczyć z ogniem i z... eternitem [zdjęcia]

2024-11-24, 10:06
Tragedia na DK nr 10 w Przyłubiu. Dwie osoby zginęły w zderzeniu trzech samochodów [zdjęcia]

Tragedia na DK nr 10 w Przyłubiu. Dwie osoby zginęły w zderzeniu trzech samochodów [zdjęcia]

2024-11-23, 21:34
Marcin Sypniewski otworzył biuro poselskie w Bydgoszczy. Europarlamentarzyści są oderwani od realiów

Marcin Sypniewski otworzył biuro poselskie w Bydgoszczy. „Europarlamentarzyści są oderwani od realiów”

2024-11-23, 17:11
Komiksy w dłoniach i wielogodzinne rozmowy. W Inowrocławiu powstał klub dyskusyjny

Komiksy w dłoniach i wielogodzinne rozmowy. W Inowrocławiu powstał klub dyskusyjny

2024-11-23, 13:12
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę