Odciski dłoni Izabeli Trojanowskiej i Sławomira w Żninie. Oto Super Optymiści 2019 [wideo]

2019-08-20, 14:10  Kamila Zroślak/Redakcja
Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Znani i lubiani z telewizyjnych ekranów Polacy zostawili dziś odciski dłoni w Żninie - na jedynej na świecie Alei Optymistów. To część trwającego tam od wczoraj Festiwalu Optymistów.

Kulminacyjnym punktem czwartej edycji Gali „Optymista Roku”, wydarzenia które gromadzi wielu optymistów z kraju i zagranicy, było nagrodzenie statuetkami osób i firm, które swoją optymistyczną postawą, uśmiechem i życzliwością zarażają innych, a w swojej działalności kierują się szacunkiem i kulturą. Tytuł Super Optymista Roku 2019 otrzymał Robert Korzeniowski, prof. Michał Kleiber, Izabela Trojanowska, Czesław Lang, Radosław Liszewski oraz Sławomir i Kajra jako Super Optymistyczne Małżeństwo Roku. Tytuł Optymista Roku 2019 otrzymali: Monika Białek, Beata Cholewińska, Marek Włodarczyk, Anthony Tullo i Tomasz Witek.

Galę „Optymista Roku” poprowadzili: Wiola Wrzesińska z Ryszardem Rembiszewskim, a Festiwal Optymizmu Wiola Wrzesińska z Danielem Kluskiem.

Super Optymiści Roku 2019 – Izabela Trojanowska, prof. Michał Kleiber, Radosław Liszewski i Sławomir z żoną Kajrą - odcisnęli swoje dłonie w betonie.

- Ten beton schodzi. Ponieważ jestem super-optymistką, od razu to wiedziałam – mówiła Izabela Trojanowska.
- Pierwszy raz spotkało mnie takie odciśnięcie dłoni, a to zobowiązuje. Mam nadzieję, że za rok też będziemy w super formie, uśmiechnięci – dodał Sławomir.

Aleja Optymistów mieści się na terenie żnińskiej Cukrowni. Są tam już odciski m.n. Grzegorza Halamy, Urszuli Dudziak oraz sportowców - wielokrotnych mistrzów olimpijskich Roberta Korzeniowskiego i Otylii Jędrzejczak.

Materiał Kamili Zroślak (Popołudnie z nami)

Izabela Trojanowska odciska dłoń/wideo: Kamila Zroślak

Radosław Liszewski w Alei Optymistów/wideo: Kamila Zroślak

Region

O kardynale Wyszyńskim. Sympozjum w ramach 40. TKCh w Bydgoszczy

O kardynale Wyszyńskim. Sympozjum w ramach 40. TKCh w Bydgoszczy

2021-11-09, 21:35
Bydgoszczanin z partnerką mieszkał w hotelu i nie chciał zapłacić za pobyt

Bydgoszczanin z partnerką mieszkał w hotelu i nie chciał zapłacić za pobyt

2021-11-09, 19:25
Kryzys zażegnany. Leczenie udarów ponownie dostępne w Toruniu

Kryzys zażegnany. Leczenie udarów ponownie dostępne w Toruniu

2021-11-09, 18:20
O kuchni i historii rozmawiano w Dusocinie - miejscu urodzenia Ludwika Rydygiera

O kuchni i historii rozmawiano w Dusocinie - miejscu urodzenia Ludwika Rydygiera

2021-11-09, 17:15
Posiedzenie Sejmu informacja rządu nt. sytuacji na granicy z Białorusią

Posiedzenie Sejmu; informacja rządu nt. sytuacji na granicy z Białorusią

2021-11-09, 16:35
Sytuacja epidemiczna w regionie: 4. fala wzbiera na sile, szczyt w połowie grudnia

Sytuacja epidemiczna w regionie: 4. fala wzbiera na sile, szczyt w połowie grudnia

2021-11-09, 16:06
Światowo i lokalnie. Restauracja z Ostromecka w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego

Światowo i lokalnie. Restauracja z Ostromecka w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego

2021-11-09, 14:04
Masz obawy Jest ci smutno Potrzebujesz pomocy Zadzwoń na serdeczny telefon

Masz obawy? Jest ci smutno? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń na „serdeczny telefon”

2021-11-09, 13:03
Przez Polskę na rowerze, by uczcić Święto Niepodległości. Twarda dziewczyna

Przez Polskę na rowerze, by uczcić Święto Niepodległości. Twarda dziewczyna!

2021-11-09, 12:10
Kolejka na pół ulicy Jest nawet komitet kolejkowy Co chcą zdobyć [zdjęcia]

Kolejka na pół ulicy! Jest nawet komitet kolejkowy! Co chcą zdobyć? [zdjęcia]

2021-11-09, 11:02
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę