Odciski dłoni Izabeli Trojanowskiej i Sławomira w Żninie. Oto Super Optymiści 2019 [wideo]

2019-08-20, 14:10  Kamila Zroślak/Redakcja
Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Odsłonięcie kolejnych odcisków dłoni w Alei Optymistów w Żninie/fot. Kamila Zroślak

Znani i lubiani z telewizyjnych ekranów Polacy zostawili dziś odciski dłoni w Żninie - na jedynej na świecie Alei Optymistów. To część trwającego tam od wczoraj Festiwalu Optymistów.

Kulminacyjnym punktem czwartej edycji Gali „Optymista Roku”, wydarzenia które gromadzi wielu optymistów z kraju i zagranicy, było nagrodzenie statuetkami osób i firm, które swoją optymistyczną postawą, uśmiechem i życzliwością zarażają innych, a w swojej działalności kierują się szacunkiem i kulturą. Tytuł Super Optymista Roku 2019 otrzymał Robert Korzeniowski, prof. Michał Kleiber, Izabela Trojanowska, Czesław Lang, Radosław Liszewski oraz Sławomir i Kajra jako Super Optymistyczne Małżeństwo Roku. Tytuł Optymista Roku 2019 otrzymali: Monika Białek, Beata Cholewińska, Marek Włodarczyk, Anthony Tullo i Tomasz Witek.

Galę „Optymista Roku” poprowadzili: Wiola Wrzesińska z Ryszardem Rembiszewskim, a Festiwal Optymizmu Wiola Wrzesińska z Danielem Kluskiem.

Super Optymiści Roku 2019 – Izabela Trojanowska, prof. Michał Kleiber, Radosław Liszewski i Sławomir z żoną Kajrą - odcisnęli swoje dłonie w betonie.

- Ten beton schodzi. Ponieważ jestem super-optymistką, od razu to wiedziałam – mówiła Izabela Trojanowska.
- Pierwszy raz spotkało mnie takie odciśnięcie dłoni, a to zobowiązuje. Mam nadzieję, że za rok też będziemy w super formie, uśmiechnięci – dodał Sławomir.

Aleja Optymistów mieści się na terenie żnińskiej Cukrowni. Są tam już odciski m.n. Grzegorza Halamy, Urszuli Dudziak oraz sportowców - wielokrotnych mistrzów olimpijskich Roberta Korzeniowskiego i Otylii Jędrzejczak.

Materiał Kamili Zroślak (Popołudnie z nami)

Izabela Trojanowska odciska dłoń/wideo: Kamila Zroślak

Radosław Liszewski w Alei Optymistów/wideo: Kamila Zroślak

Region

Unieważnili i wybrali ponownie. Jest wykonawca drogi ekspresowej S10

Unieważnili i wybrali ponownie. Jest wykonawca drogi ekspresowej S10!

2022-02-01, 17:55
Zarzuty dla Wojciecha O. Na Starym Rynku groził posłom śmiercią

Zarzuty dla Wojciecha O. Na Starym Rynku groził posłom śmiercią

2022-02-01, 17:12
Część nauczycieli dostała już wyrównanie do pensji w ramach Polskiego Ładu

Część nauczycieli dostała już wyrównanie do pensji w ramach Polskiego Ładu

2022-02-01, 15:00
Wnioski o dodatki osłonowe zasypały urzędy. Brakuje rąk do ich opracowywania

Wnioski o dodatki osłonowe zasypały urzędy. Brakuje rąk do ich opracowywania

2022-02-01, 14:00
Grudziądz będzie miał elektrownię gazowo-parową, ale konieczna jest wycinka drzew

Grudziądz będzie miał elektrownię gazowo-parową, ale konieczna jest wycinka drzew

2022-02-01, 13:10
Przeciągają się przygotowania do budowy drogi S10. Wybór oferty unieważniony

Przeciągają się przygotowania do budowy drogi S10. Wybór oferty unieważniony

2022-02-01, 11:45
W Inowrocławiu długi mieszkaniowe można odpracować. Nie wszystkim się chce...

W Inowrocławiu długi mieszkaniowe można odpracować. Nie wszystkim się chce...

2022-02-01, 08:38
Co bydgoskie Bractwo 18. Południka robiło na stadionie piłkarskim w Sztokholmie

Co bydgoskie Bractwo 18. Południka robiło na stadionie piłkarskim w Sztokholmie?

2022-02-01, 07:45
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała pięknie Teraz pięknie się rozlicza

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała pięknie! Teraz pięknie się rozlicza

2022-01-31, 21:10
Wojciech O. zatrzymany przez bydgoską policję. Mówił o zabijaniu posłów

Wojciech O. zatrzymany przez bydgoską policję. Mówił o zabijaniu posłów

2022-01-31, 21:03
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę