Miejski Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

2017-02-14, 13:07  Damian Klich
Uczestnicy spektaklu o Holocauście. Fot. Damian Klich

Uczestnicy spektaklu o Holocauście. Fot. Damian Klich

Uczniowie z VII i VIII LO w Bydgoszczy wystawili spektakl o Holocauście. Widzowie w Pałacu Młodzieży zobaczyli go z okazji Miejskiego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

Przedstawienie jest przypomnieniem tego, co się wydarzyło i przestrogą, że to się może powtarzać, bo wciąż gdzieś toczą się wojny i nie można o tym zapomnieć.

Po spektaklu odbyły się warsztaty dla uczniów. W programie między innymi spotkanie ze Zdzisławem Audyckim - żołnierzem armii gen. Władysława Andersa.

Miejski Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu (Popołudnie z nami)

Bydgoszcz

Region

Studenci - chwilowo - bez dachu nad głową. Eksmisja to część walki z koronawirusem

Studenci - chwilowo - bez dachu nad głową. Eksmisja to część walki z koronawirusem

2020-03-14, 08:38
Uczeń nie przyszedł do szkoły, więc szkoła przyjdzie do niego - wirtualnie. Klikacie

Uczeń nie przyszedł do szkoły, więc szkoła przyjdzie do niego - wirtualnie. Klikacie?

2020-03-14, 07:15
Decyzją rządu, pacjenci z koronawirusem będą się leczyć w grudziądzkim szpitalu

Decyzją rządu, pacjenci z koronawirusem będą się leczyć w grudziądzkim szpitalu

2020-03-13, 21:13
Pożar przy ul. Lipowej w Bydgoszczy. Mieszkanie przepadło, ludzie ocaleli

Pożar przy ul. Lipowej w Bydgoszczy. Mieszkanie przepadło, ludzie ocaleli!

2020-03-13, 19:50
Narodowcy z regionu chcą pomóc osobom w kwarantannie. Już to zgłosili wojewodzie

Narodowcy z regionu chcą pomóc osobom w kwarantannie. Już to zgłosili wojewodzie

2020-03-13, 19:07
Kiedy wreszcie będzie zielone W wielu miastach pokazują to zegary. U nas nie...

„Kiedy wreszcie będzie zielone?" W wielu miastach pokazują to zegary. U nas nie...

2020-03-13, 18:00
Piszemy, dzwonimy, nie przychodzimy Klienci i pacjenci najbezpieczniejsi są online

Piszemy, dzwonimy, nie przychodzimy! Klienci i pacjenci najbezpieczniejsi są online

2020-03-13, 16:53
Co Włosi zaczęli, my dokończymy. Umowa na kolejny etap drogi S5 podpisana

Co Włosi zaczęli, my dokończymy. Umowa na kolejny etap drogi S5 podpisana

2020-03-13, 15:51
Zima była łagodna - bez lodu, piasku i soli - ale posprzątać po niej i tak trzeba

Zima była łagodna - bez lodu, piasku i soli - ale posprzątać po niej i tak trzeba

2020-03-13, 15:07
Bydgoskie lotnisko odwołuje loty do Frankfurtu i Warszawy. I mierzy temperaturę [wideo]

Bydgoskie lotnisko odwołuje loty do Frankfurtu i Warszawy. I mierzy temperaturę [wideo]

2020-03-13, 15:00
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę