Dzień bez telefonu komórkowego

2016-07-15, 09:00  Kamila Zroślak/redakcja
Telefon komórkowy towarzyszy nam dosłownie wszędzie. Fot. freeimages.com

Telefon komórkowy towarzyszy nam dosłownie wszędzie. Fot. freeimages.com

Niektórzy nie wyjdą bez niego z domu, a jeśli... potrafią zawrócić, by mieć go przy sobie. Telefon komórkowy towarzyszy nam dosłownie wszędzie. Czy również w Światowy Dzień bez Komórki?

Jeszcze tak niedawno nie każdy posiadał w swoim mieszkaniu telefon stacjonarny, a dzisiaj wielu osobom trudno sobie wyobrazić dzień bez telefonu komórkowego. Możemy zapomnieć zabrać parasol, okulary... nawet drugie śniadanie, ale telefonu? Nieeeeee....!

Uzależnienie od telefonu komórkowego specjaliści nazywają fonoholizmem.

Jak kiedyś można było radzić sobie bez popularnej "komórki"? Czy są tacy, którzy mogą jeszcze z uśmiechem opowiedzieć? O to przy okazji Światowego Dnia bez Komórki starszych mieszkańców Bydgoszczy regionu pytała Kamila Zroślak.

Możemy zapomnieć zabrać parasol, okulary... nawet drugie śniadanie, ale telefonu? Nieeeeee....!

Region

Z mikrofonem w powidłach, czyli Wakacyjny PiKnik w Strzelcach Dolnych

Z mikrofonem w powidłach, czyli "Wakacyjny PiKnik" w Strzelcach Dolnych

2018-09-02, 09:50
Uroczyście i na sygnale Obraz Nawiedzenia dotarł do fordońskiej Bazyliki

Uroczyście i na sygnale Obraz Nawiedzenia dotarł do fordońskiej Bazyliki

2018-09-02, 09:48
Niedziela pochmurna, choć ciepła

Niedziela pochmurna, choć ciepła

2018-09-02, 08:56
Wakacyjny PiKnik z przedostatnią wyprawą... tym razem do Lipna

"Wakacyjny PiKnik" z przedostatnią wyprawą... tym razem do Lipna

2018-09-01, 20:32
Czy Bydgoska Parada Kajakowa pobiła rekord Guinnessa [wideo]

Czy "Bydgoska Parada Kajakowa" pobiła rekord Guinnessa? [wideo]

2018-09-01, 20:22
Demonstracja antyfaszystowska w Toruniu

Demonstracja antyfaszystowska w Toruniu

2018-09-01, 19:26
Kayakmania w barwach biało-czerwonych na 100-lecie niepodległości Polski [wideo]

"Kayakmania" w barwach biało-czerwonych na 100-lecie niepodległości Polski [wideo]

2018-09-01, 18:57
Drogi do Niepodległej 1920 - kolejna inscenizacja wojenna w Annowie

"Drogi do Niepodległej 1920" - kolejna inscenizacja wojenna w Annowie

2018-09-01, 18:44
W Toruniu zawisła tablica upamiętniająca ofiary rzezi wołyńskiej

W Toruniu zawisła tablica upamiętniająca ofiary rzezi wołyńskiej

2018-09-01, 15:55
Bydgoszcz uczciła 79. rocznicę wybuchu II wojny światowej

Bydgoszcz uczciła 79. rocznicę wybuchu II wojny światowej

2018-09-01, 15:31
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę