Uniwersytet Medyczny? Będzie debata!

2016-03-28, 10:47  Maciej Wilkowski

Dojdzie do debaty na temat utworzenia Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy! Do debaty staną: rektor toruńskiego UMK, profesor Andrzej Tretyn oraz prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski.

O zorganizowanie takiej dyskusji zabiegali studenci Collegium Medicum UMK. Jak piszą na facebook'owym profilu tego wydarzenia: "Uważamy, że warto porozmawiać i wysłuchać opinii obu zainteresowanych stron - zwolenników, jak i przeciwników projektu."

Debata odbędzie się 14 kwietnia o godz. 11:00 w bydgoskiej hali Artego Arena. Już samo miejsce tego spotkania sugeruje, że może wziąć w nim udział nawet kilka tysięcy osób.

w najbliższy czwartek - 31 marca, obywatelskim projektem ustawy powołującej Uniwersytet Medyczny w Bydgoszczy - pod którym podpisało się 160 tysięcy osób - zajmie się Sejm RP.

Region

Po strzelaninie z udziałem CBŚP w Straszynie: sprawę przejmuje bydgoska prokuratura

Po strzelaninie z udziałem CBŚP w Straszynie: sprawę przejmuje bydgoska prokuratura

2022-12-07, 16:05
Odszedł wielki lokalny patriota. Kowal w żałobie po śmierci Jana Nowickiego

„Odszedł wielki lokalny patriota”. Kowal w żałobie po śmierci Jana Nowickiego

2022-12-07, 13:34
   .   ,

Повезуть печі в Україну. Тренінг для жінок, які готуються до роботи

2022-12-07, 12:42
Prześwietlili ciężarówkę i lawetę. I znaleźli w skrytce tysiące paczek papierosów [wideo]

Prześwietlili ciężarówkę i lawetę. I znaleźli w skrytce tysiące paczek papierosów [wideo]

2022-12-07, 10:38
Z ośmiu par zostaną dwie. Mniej pociągów z Poznania do naszego regionu

Z ośmiu par zostaną dwie. Mniej pociągów z Poznania do naszego regionu

2022-12-07, 09:42
Volkswagen wbił się w salon kosmetyczny. Świadkowie: kierująca była pijana

Volkswagen wbił się w salon kosmetyczny. Świadkowie: kierująca była pijana

2022-12-07, 08:50
Jesteśmy czujni Coraz więcej wezwań strażaków po alarmach czujek gazu czy czadu

Jesteśmy czujni! Coraz więcej wezwań strażaków po alarmach czujek gazu czy czadu

2022-12-07, 07:45
Oddali swoje prywatne kolekcje. Bydgoskie Archiwum świętowało Dzień Darczyńcy

Oddali swoje prywatne kolekcje. Bydgoskie Archiwum świętowało Dzień Darczyńcy

2022-12-07, 06:50
Mikołajek na mikołajki Wyjątkowi goście czytali dzieciom w Toruniu

„Mikołajek” na mikołajki! Wyjątkowi goście czytali dzieciom w Toruniu

2022-12-06, 20:44
Nowa interna w Więcborku otwarta Remont kosztował cztery mln złotych

Nowa interna w Więcborku otwarta! Remont kosztował cztery mln złotych

2022-12-06, 18:57
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę