Kolegium Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Metropolitalnego

2013-06-25, 14:06  Michał Zaręba
W Toruniu rozmawiano o sposobach realizacji środków Unii Europejskiej na lata 2014- 2020. Fot. Michał Zaręba

W Toruniu rozmawiano o sposobach realizacji środków Unii Europejskiej na lata 2014- 2020. Fot. Michał Zaręba

Przedstawiciele największych miast i okolicznych gmin rozmawiają o inwestycjach, jakie powinny być realizowane w nowym rozdaniu środków Unii Europejskiej na lata 2014- 2020.

W Toruniu obraduje Kolegium Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Metropolitalnego. Chcemy rozmawiać o wspólnych inwestycjach a także o tych, które trzeba będzie realizować osobno - mówi Izabela Szczesik-Zobek, dyrektor Wydziału Rozwoju i Strategii Bydgoszczy.

Przedstawiciele największych miast i okolicznych gmin rozmawiają o inwestycjach. Materiał Michała Zaręby.

Region

Bydgoszcz zawdzięcza mu uniwersytet. Pożegnanie prof. Marcinkowskiego [wideo, zdjęcia]

Bydgoszcz zawdzięcza mu uniwersytet. Pożegnanie prof. Marcinkowskiego [wideo, zdjęcia]

2020-12-10, 08:36
Nabór placówek medycznych do programu szczepień bez podstawy prawnej

Nabór placówek medycznych do programu szczepień bez podstawy prawnej?

2020-12-10, 07:53
Smarował po murach w Toruniu, odpowie za niszczenie mienia

Smarował po murach w Toruniu, odpowie za niszczenie mienia

2020-12-09, 22:15
Młodsze dzieci ze szkoły w Szelejewie mają być przeniesione. Rodzice protestują

Młodsze dzieci ze szkoły w Szelejewie mają być przeniesione. Rodzice protestują

2020-12-09, 18:41
Dr Paweł Rajewski: jesteśmy optymistami, szczepionka zakończy epidemię

Dr Paweł Rajewski: jesteśmy optymistami, szczepionka zakończy epidemię

2020-12-09, 17:32
Część radnych Inowrocławia nie chce zmiany patrona ulicy. Co dalej

Część radnych Inowrocławia nie chce zmiany patrona ulicy. Co dalej?

2020-12-09, 17:01
Nie będzie jedzenia - bez dzielenia Już jest kolejna jadłodzielnia w Toruniu

Nie będzie jedzenia - bez dzielenia! Już jest kolejna jadłodzielnia w Toruniu

2020-12-09, 15:15
Pracownicy socjalni wciąż odwiedzają podopiecznych. I słyszą przykre słowa

Pracownicy socjalni wciąż odwiedzają podopiecznych. I słyszą przykre słowa

2020-12-09, 14:16
Przejazd kolejowy w gminie Łysomice to straszne miejsce. Tam giną ludzie

Przejazd kolejowy w gminie Łysomice to straszne miejsce. Tam giną ludzie

2020-12-09, 13:21
Miasto czekają kolejne tramwajowe inwestycje. Powstanie nowy most

Miasto czekają kolejne tramwajowe inwestycje. Powstanie nowy most

2020-12-09, 12:30
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę