U progu nowej rzeczywistości śmieciowej

2013-06-25, 10:06  Marcin Kupczyk

Przybliżenie zasad nowego systemu, odpowiedzi na pytania - to cele spotkań z mieszkańcami Bydgoszczy dotyczących nowych zasad gospodarowania śmieciami.

Nowa ustawa wchodzi w życie od 1 lipca. Dziewięć spotkań zorganizowano w każdym z sektorów, na jakie podzielono miasto.

Na pytania mieszkańców odpowiadać będą: zastępca prezydenta Bydgoszczy Grażyna Ciemniak, szefowa ratuszowego wydziału gospodarki komunalnej i ochrony środowiska Beata Pawlikowska oraz przedstawiciele firm zajmujących się wywozem śmieci.

Spotkania odbędą się w Bydgoszczy:
- we wtorek o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Koronowskiej 74,
- w środę o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 56 przy ul. Bośniackiej oraz w Zespole Szkół nr 28 przy ul. Kromera 11,
- w czwartek o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury nr 1 przy ul. Baczyńskiego 3.

Region

Porozumienie o konsekwencjach wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Porozumienie o konsekwencjach wyroku Trybunału Konstytucyjnego

2021-10-11, 17:34
Zbierają żołędzie, ratują stare odmiany. Tak jest w Nadleśnictwie Dąbrowa

Zbierają żołędzie, ratują stare odmiany. Tak jest w Nadleśnictwie Dąbrowa

2021-10-11, 16:22
Chcą zaciekawić młodych zawodem inżyniera. Politechnika zaprasza na Inżynieralia

Chcą zaciekawić młodych zawodem inżyniera. Politechnika zaprasza na „Inżynieralia”

2021-10-11, 14:35
Śledztwo po tragedii w Kruszynie: dlaczego zginął pilot szybowca

Śledztwo po tragedii w Kruszynie: dlaczego zginął pilot szybowca?

2021-10-11, 13:42
Rolnicy zablokowali Anwil we Włocławku. W Polsce zabijana jest produkcja żywności

Rolnicy zablokowali Anwil we Włocławku. „W Polsce zabijana jest produkcja żywności"

2021-10-11, 12:44
Jesteś w trudnej sytuacji Zadzwoń Anonimowe konsultacje z psychologiem

Jesteś w trudnej sytuacji? Zadzwoń! Anonimowe konsultacje z psychologiem

2021-10-11, 10:07
Ekomural na bydgoskim wieżowcu. Zastosowano farbę antysmogową

Ekomural na bydgoskim wieżowcu. Zastosowano farbę antysmogową!

2021-10-11, 07:57
Chcą pokazać, że mogą być pożyteczni. Więźniowie sadzili las w Runowie

Chcą pokazać, że mogą być pożyteczni. Więźniowie sadzili las w Runowie

2021-10-11, 06:45
My zostajemy. Manifestacje w Bydgoszczy i Toruniu [zdjęcia]

„My zostajemy”. Manifestacje w Bydgoszczy i Toruniu [zdjęcia]

2021-10-10, 20:09
Chcą by cały świat był zielony. By to ułatwić rozdawali sadzonki

Chcą by cały świat był zielony. By to ułatwić rozdawali sadzonki!

2021-10-10, 18:14
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę