Ewa Koman i Arkadiusz Fajok rozpoczęli w Inowrocławiu kampanię prezydencką

2024-02-06, 20:20  Marcin Glapiak/Redakcja
– Trzeba wznowić działalność osiedlowych klubów – powiedział na konferencji prasowej kandydat na prezydenta Inowrocławia Arkadiusz Fajok/fot. Marcin Glapiak

– Trzeba wznowić działalność osiedlowych klubów – powiedział na konferencji prasowej kandydat na prezydenta Inowrocławia Arkadiusz Fajok/fot. Marcin Glapiak

Kampanię wyborczą rozpoczęło także Porozumienie Samorządowe dla Inowrocławia i kandydatka na prezydenta Ewa Koman/fot. Marcin Glapiak

Kampanię wyborczą rozpoczęło także Porozumienie Samorządowe dla Inowrocławia i kandydatka na prezydenta Ewa Koman/fot. Marcin Glapiak

– Trzeba wznowić działalność osiedlowych klubów – powiedział na konferencji prasowej kandydat na prezydenta Inowrocławia Arkadiusz Fajok. Kampanię wyborczą rozpoczęło także Porozumienie Samorządowe dla Inowrocławia i kandydatka na prezydenta Ewa Koman.

– Kluby osiedlowe to miejsca spotkań, w których odbywały się super imprezy integracyjne i towarzyskie, ale też kulturalne – przypomina Fajok. – W tej chwili w mieście tak naprawdę nie ma takich miejsc, poza może kilkoma. Cały czas mówimy, że w mieście się nic nie dzieje. Mamy pomysł, żeby to w jak najkrótszym czasie zmienić. Kluby już działające powinny w zasadzie być zmodyfikowane, zwłaszcza dla młodzieży. Chcielibyśmy, żeby powstały między innymi w klubach osiedlowych centra rozrywki multimedialnej. Wiemy, że mocno rozwija się w tej chwili e-sport, który w całej Polsce funkcjonuje znakomicie i chcielibyśmy, żeby do Inowrocławia również e - sport trafił.
Arkadiusz Fajok uważa, też, że inowrocławski urząd miasta powinien dwukrotnie zwiększyć dofinansowanie organizacji pozarządowych.

– Porozumienie Samorządowe rozpoczęło oficjalnie kampanię wyborczą – zapowiada Tomasz Marcinkowski. – Mamy przygotowany kompleksowy program dla Inowrocławia, który w najbliższych dniach spróbujemy państwu przekazać. Mamy gotowe listy kandydatów, które również za kilka dni będziemy rejestrować w gminnej komisji wyborczej.
– W najbliższych dniach, tygodniach będziemy się z państwem spotykać, rozmawiać i zachęcać do zapoznania się z naszym programem dla Inowrocławia, dla naszych mieszkańców – mówi Ewa Koman, kandydatka na prezydenta Inowrocławia Porozumienia Samorządowego.

Więcej w relacji Marcina Glapiaka.

Relacja Marcina Glapiaka

Region

Kochają liczby i działania Uczestnicy Kangura Matematycznego na gali w Adrii [zdjęcia]

Kochają liczby i działania! Uczestnicy Kangura Matematycznego na gali w Adrii [zdjęcia]

2024-06-05, 06:45
Błaszczak o obowiązkowej służbie wojskowej: Przez politykę PO może być konieczna

Błaszczak o obowiązkowej służbie wojskowej: Przez politykę PO może być konieczna

2024-06-04, 20:12
W Inowrocławiu ma powstać nowe osiedle, wielkości Toruńskiego. Radni przyjęli uchwałę

W Inowrocławiu ma powstać nowe osiedle, wielkości Toruńskiego. Radni przyjęli uchwałę

2024-06-04, 19:43
Region pamięta o wyborach z 1989 roku. 4 czerwca to taka data, jak 11 listopada

Region pamięta o wyborach z 1989 roku. „4 czerwca to taka data, jak 11 listopada”

2024-06-04, 17:34
Szymon Łepski zastępcą prezydenta Inowrocławia. Fajok: Jest znakomitym samorządowcem

Szymon Łepski zastępcą prezydenta Inowrocławia. Fajok: Jest znakomitym samorządowcem

2024-06-04, 16:57
Policja szuka sprawcy kolizji, w której ucierpiała była zastępczyni prezydenta Włocławka

Policja szuka sprawcy kolizji, w której ucierpiała była zastępczyni prezydenta Włocławka

2024-06-04, 13:54
Gospodarka Unii Europejskiej tematem drugiej debaty wyborczej w PR PiK [wideo]

Gospodarka Unii Europejskiej tematem drugiej debaty wyborczej w PR PiK [wideo]

2024-06-04, 13:05
Bydgoski student w teleturnieju TVP Jeden z dziesięciu. Jego pasją jest nauka języków

Bydgoski student w teleturnieju TVP „Jeden z dziesięciu". Jego pasją jest nauka języków

2024-06-04, 10:40
Marek Wojtkowski: Szpital we Włocławku będzie wizytówką naszego regionu [Rozmowa Dnia]

Marek Wojtkowski: Szpital we Włocławku będzie wizytówką naszego regionu [Rozmowa Dnia]

2024-06-04, 08:59
Samochód osobowy wjechał do rowu w Brześciu. Czworo dzieci trafiło do szpitala

Samochód osobowy wjechał do rowu w Brześciu. Czworo dzieci trafiło do szpitala

2024-06-04, 08:24
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę