22. Finał WOŚP w Toruniu

2014-01-12, 15:22  Michał Zaręba
"Wielka Ściskawa" na Rynku Staromiejskim, pomieściła wewnątrz namalowanego serca aż 765 osób. Fot. Michał Zaręba

"Wielka Ściskawa" na Rynku Staromiejskim, pomieściła wewnątrz namalowanego serca aż 765 osób. Fot. Michał Zaręba

Wolontariusze w poruszali po Toruniu specjalnym tramwajem . Fot. Michał Zaręba

Wolontariusze w poruszali po Toruniu specjalnym tramwajem . Fot. Michał Zaręba

Do puszek WOŚP zbierali także wolontariusze mundurowi. Fot. Michał Zaręba

Do puszek WOŚP zbierali także wolontariusze mundurowi. Fot. Michał Zaręba

Miłościcy dwóch kółek, zorganizowali w Toruniu Rowerową Masę Krytyczną. Fot. Michał Zaręba

Miłościcy dwóch kółek, zorganizowali w Toruniu Rowerową Masę Krytyczną. Fot. Michał Zaręba

Nie ma to jak puszka pod dobrą ochroną. Fot. Michał Zaręba

Nie ma to jak puszka pod dobrą ochroną. Fot. Michał Zaręba

Zamiast kasować bilet wystarczy wrzucić pieniądze do puszki. Po Toruniu kursuje specjalny tramwaj z wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bezpłatnie przewożący również osoby, które przyłączyły się do akcji Jurka Owsiaka.

Z "orkiestrą" grają w Toruniu również rowerzyści, którzy zorganizowali Rowerową Masę Krytyczną.

O godz. 14:00 na toruńskim Rynku Staromiejskim rozpoczęła się "Wielka Ściskawa". Pomysł "orkiestrowej" atrakcji , na który wpadli torunianie, polega na zmieszczeniu jak największej ilości osób w namalowanym sercu.

Okazało się, że w trakcie 22. Finału WOŚP w sercu na Rynku Staromiejskim zmieściło się aż 765 osób. Torunianie mogą być z siebie dumni, ponieważ udało się im pobić rekord "Wielkiej Ściskawy".

Z toruńskimi wolontariuszami rozmawiał w specjalnym tramwaju Michał Zaręba.

"Wielka Ściskawa" na Rynku Staromiejskim, pomieściła wewnątrz namalowanego serca aż 765 osób. Fot. Michał Zaręba

Region

Ośrodek szkolenia straży pożarnej powstanie w Łubiance

2015-06-23, 11:51

Powstała Wojewódzka Rada ds. Potrzeb Zdrowotnych

2015-06-23, 11:38

Konsultacje ws. obwodnicy Tucholi

2015-06-23, 10:52

Przystań na Drwęcy w Kaszczorku

2015-06-23, 09:32

Dalsze remonty nawierzchni bydgoskich ulic

2015-06-23, 09:21

Jest szansa, że nie będzie strajku na kolei

2015-06-22, 16:52

Coraz więcej telewizji kablowych i coraz więcej... kabli

2015-06-22, 16:31

Konferencja o potencjale i rozwoju Bydgoszczy

2015-06-22, 15:46

Monika Siedlecka szefową Schroniska dla Zwierząt we Włocławku

2015-06-22, 14:35

Podsumowanie kadencji posła Tomasza Szymańskiego

2015-06-22, 13:21
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę