Poniedziałek, 05 grudnia 2022 r.   Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Polskie Radio PiK » Zawsze dzień dobry z Polskim Radiem PiK
Forum Rolnika 2022

Recepta na zdrowie

Fot. ilustracyjne/pixabay.com
Fot. ilustracyjne/pixabay.com
O zdrowiu i profilaktyce prozdrowotnej
Jolanta Fischer rozmawia z lekarzami,
ekspertami żywienia, trenerami fitness.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
około godz. 06:50.5 grudnia 2022

Okresy złego snu, to także pokłosie pandemii COVID-19. W jaki sposób wpłynęła ona na jakość naszego odpoczynku? Mówi prof. Adam Wichniak, lekarz specjalista psychiatra, neurofizjolog kliniczny w III Klinice Psychiatrycznej i Ośrodku Medycyny Snu Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Polskie Radio PiK - Recepta na zdrowie z 5 grudnia 2022

2 grudnia 2022

Dieta, sport i higiena psychiczna - taka recepta z pewnością doceniona będzie przez nasz układ krwionośny. O tym mówi mgr farmacji Anna Kobylińska - dietetyk medycyny naturalnej i autorka programu „Zrozumieć zdrowie”.
Polskie Radio PiK - Recepta na zdrowie z 2 grudnia 2022

1 grudnia 2022

Czy potrafimy samodzielnie zadbać o kondycję układu krwionośnego? Postępująca degradacja mikronaczyń krwionośnych często umyka naszej uwadze. A powinniśmy się nią przejąć! O tym mówi mgr farmacji Anna Kobylińska - dietetyk medycyny naturalnej i autorka programu „Zrozumieć zdrowie”.
Polskie Radio PiK - Recepta na zdrowie z 1 grudnia 2022

30 listopada 2022

Posiadacze grupy krwi „B” to na ogół uparci rekonwalescenci, którzy za wszelką cenę chcą podnieść się na nogi. Warunkiem są jednak: dobry poziom glukozy we krwi i dobra kondycja układu krwionośnego. O tym mówi mgr farmacji Anna Kobylińska - dietetyk medycyny naturalnej i autorka programu „Zrozumieć zdrowie”.
Polskie Radio PiK - Recepta na zdrowie z 30 listopada 2022

29 listopada 2022

Czy posiadacze grupy krwi „A” są istotnie bardzo „delikatni”? Na jakie choroby są najczęściej narażeni i co powinno znaleźć się w ich codziennym menu? O tym mówi mgr farmacji Anna Kobylińska - dietetyk medycyny naturalnej i autorka programu „Zrozumieć zdrowie”.
Polskie Radio PiK - Recepta na zdrowie z 29 listopada 2022

28 listopada 2022

W „Recepcie na zdrowie” pochylamy się nad tematem krwi. Czy grupa naszej krwi może wpływać na nasze zdrowie? Czego powinni wystrzegać się posiadacze grupy krwi „0”? O tym mówi mgr farmacji Anna Kobylińska - dietetyk medycyny naturalnej i autorka programu „Zrozumieć zdrowie”.
Polskie Radio PiK - Recepta na zdrowie z 28 listopada 2022

25 listopada 2022

Śnieg, mróz, wiatr... atrybuty zimy mogą wpływać na pogorszenie kondycji naszej skóry. Czym się przed tym bronić? Odpowiada beauty exspert Kalina Ben Sira.
Polskie Radio PiK - Recepta na zdrowie z 25 listopada 2022

24 listopada 2022

Nie tylko zmarszczki ale przede wszystkim przebarwienia są pierwszą oznaką starzenia się skóry. Jak złagodzić działanie czasu na naszą cerę? Odpowiada beauty exspert Kalina Ben Sira.
Polskie Radio PiK - Recepta na zdrowie z 24 listopada 2022

23 listopada 2022

W recepcie na zdrowie ponownie o rewitalizacji skóry. W jaki sposób dbać o skórę dojrzałą? Dlaczego okolice naszych oczu wymagają szczególnej troski? Odpowiada beauty exspert Kalina Ben Sira.
Polskie Radio PiK - Recepta na zdrowie z 23 listopada 2022

22 listopada 2022

Rewitalizacja naszej skóry jest bardzo ważna. Starość dla skóry wcale nie musi znaczyć pogorszenia jej kondycji. Jak zmienia się nasza cera po 30. roku życia? Jak właściwie się nią zaopiekować? Podpowiada beauty exspert Kalina Ben Sira.
Polskie Radio PiK - Recepta na zdrowie z 22 listopada 2022
1234567