Czwartek, 21 listopada 2019 r.   Imieniny: Alberta, Janusza, Konrada
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica » Archiwum audycji
2016-02-04, 15:58 Adam Droździk

2013

Echo grudniowego spotkania...

Radiowy Klub Rodzica - 16 grudnia 2013
W grudniowym, przedświątecznym spotkaniu w Radiowym Klubie Rodzica mowa była oczywiście o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. O Gwiazdorze, czy jak kto woli - Świętym Mikołaju oraz o świętach w oczach dziecka, rozmawialiśmy z psychologiem dziecięcym - Darią Królikowską. O potrawach dla dziecka przy świątecznym stole opowiadała Pani Dietetyk - Iza Horka. Zachęcaliśmy do udziału w zajęciach jogi dla kobiet w ciąży oraz mam z małymi dziećmi. Rozwiązaliśmy konkurs z listopada i zachęcaliśmy do udziału w grudniowym konkursie, w którym wygrać można było kartę podarunkową, przydatną w trakcie zakupów z myślą o dzieciach.

Echo listopadowego spotkania...

Radiowy Klub Rodzica - 18 listopada 2013
...w którym wspominaliśmy o Światowym Dniu Palenia Świec - Dzień Pamięci Dzieci, które odeszły przypada w każdą drugą niedzielę grudnia. Odwiedziliśmy Toruński Bank Mleka Kobiecego i spotkaliśmy się z Promotorką Karmienia Piersią. Zapraszaliśmy do bydgoskiego klubu "Mózg" na rodzinne warsztaty niedzielne pod hasłem "Bądź dziecinny, improwizuj". Był również konkurs, do udziału w którym zapraszamy w zakładce Konkurs! na prawym marginesie strony.

Echo październikowego spotkania...

Radiowy Klub Rodzica - 21 października 2013
...w którym Super Niania - czyli Dorota Zawadzka - mówiła o aktywnym spędzaniu czasu z dzieckiem, położna radziła czym suszyć włoski maluszka. Sprawdzaliśmy również jak działa w naszym regionie projekt "Prelekcje dla przedszkolaków-Mały naukowiec".