Sobota, 11 lipca 2020 r.   Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta
Polskie Radio PiK » Pomysł - Innowacja - Kariera
jazda

Wsłuchaj się w nowoczesność

fot. freeimages.com
fot. freeimages.com
W audycji staramy się ciekawie opowiadać o życiu uczelni i pracy naukowców, innowacyjnych projektach wykorzystujących nowe technologie.

Przyglądamy się cyberświatowi, a szczególnie urządzeniom mobilnym i produktom na te mobilne platformy.

Prezentujemy problemy poruszane na wybranych konferencjach naukowych, przedsięwzięcia naukowe studentów oraz akcje związane z edukacją.

Rozmawiamy z przedstawicielami firm produkujących gry i programy. Mówimy też o zielonej energii, czy nowoczesnych rozwiązaniach, które pomagają dbać o środowisko i nasze zdrowie.


28 czerwca 2020

W audycji o opłacie reprograficznej - czym jest, kto zyska, a kto straci? Powiemy też o inwestycjach Google i Microsoft w Polsce. Nie zabraknie cyklu Techno-info.

21 czerwca 2020

W audycji Tomasza Kaźmierskiego m.in. o aplikacji „Dbamy o Bydgoszcz”. Wspomnimy również o sieci 5G. Jak zwykle nie zabraknie kolejnego odcinka cyklu naukowo-technicznego „Techno-info”.
Polskie Radio PiK - Pomysł Innowacja Kariera z 21.06.2020

1 czerwca 2020

W audycji Tomasza Kaźmierskiego wizyta na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy, gdzie pytaliśmy o prototypy respiratorów, mijający semestr i zbliżającą się sesję egzaminacyjną. Tradycyjnie zabrzmiał też kolejny odcinek cyklu naukowo-technicznego „Techno-info”.
Polskie Radio PiK - Pomysł Innowacja Kariera z 01.06.2020