Piątek, 26 lutego 2021 r.   Imieniny: Mirosława, Aleksandra
Polskie Radio PiK » Pomysł - Innowacja - Kariera
Plichta

Wsłuchaj się w nowoczesność

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
W audycji staramy się ciekawie opowiadać o życiu uczelni i pracy naukowców, innowacyjnych projektach wykorzystujących nowe technologie.

Przyglądamy się cyberświatowi, a szczególnie urządzeniom mobilnym i produktom na te mobilne platformy.

Prezentujemy problemy poruszane na wybranych konferencjach naukowych, przedsięwzięcia naukowe studentów oraz akcje związane z edukacją.

Rozmawiamy z przedstawicielami firm produkujących gry i programy. Mówimy też o zielonej energii, czy nowoczesnych rozwiązaniach, które pomagają dbać o środowisko i nasze zdrowie.


21 lutego 2021

W audycji Tomasza Kaźmierskiego „Pomysł - Innowacja - Kariera” o oprogramowaniu, które pomoże informatykom, w badaniach śniegu, przy tworzeniu innowacyjnych opon zimowych, wirtualnych wyzwaniach e-handlu i boomie na fotowoltaikę w naszym kraju.
Polskie Radio PiK - Pomysł Innowacja Kariera z 21.02.2021

7 lutego 2021

W audycji Tomasza Kaźmierskiego „Pomysł - Innowacja - Kariera” o zaawansowanym renderowaniu, które pozwoli dorobić resztę postaci, której fragment mamy na zdjęciu. Powiemy o trendach na rynku teleinformatycznym w bieżącym roku, aplikacji zarządzającej parkowaniem i wejściem dużego gracza na polski rynek handlu internetowego.
Polskie Radio PiK - Pomysł Innowacja Kariera z 07.02.2021