Niespodzianki nie było, rewanżu też. Anioły Toruń pokonały MCKiS Jaworzno
CUK Anioły Toruń pokonały MCKiS Jaworzno 3:1 w meczu 18. kolejki PLS 1. Ligi. Mimo doprowadzenia do remisu w setach, Jaworznianie nie byli w stanie zrewanżować się za październikową porażkę.
Torunianie jako pierwsi w tym spotkaniu wyszli na prowadzenie. W kolejnej partii przyjezdni doprowadzili do wyrównania. Jeżeli jednak mieli nadzieję na przejęcie inicjatywy, podopieczni Marcina Krysia szybko im ją odebrali. W trzecim secie Anioły wygrały do 16, a w czwartym do 19. MVP meczu został wybrany Błażej Podleśny z toruńskiej ekipy.
Po raz drugi w rundzie zasadniczej Torunianie okazali się lepsi od Jaworznian. W poprzednim meczu tych drużyn padł identyczny wynik 3:1. To drugie zwycięstwo Aniołów w tym roku. Wcześniej pokonali na wyjeździe KPS Siedlce 3:0. Siatkarze z naszego regionu plasują się na drugim miejscu w lidze, tuż za liderującym GKS-em Katowice.
CUK Anioły Toruń – MCKiS Jaworzno 3:1 (25:17, 21:25, 25:16, 25:19)