Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r.   Imieniny: Pawła, Miłosza, Elwiry
Polskie Radio PiK » Polskie Granie
Plichta

18 stycznia 2021

W programie muzyczne premiery i nowości, a także nagrania z najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Zajrzymy też na naszą listę przebojów, a gościem programu będzie Natalia Zastępa. Młoda wokalistka - znana ze ''The Voice Kids'' i ''The Voice of Poland'' już kilkakrotnie trafiała ze swoimi utworami na radiowe listy przebojów w Polsce. Tym razem słuchaczom Polskiego Radia Pik opowie o swoim najnowszym singlu ''Mantry''.

11 stycznia 2021

W programie najpopularniejsze nagrania, jeszcze z 2020 roku i muzyczne premiery, już z roku 2021. Nasi słuchacze znajdą u nas m.in. nową propozycję od Lady Pank i najnowszy singiel duetu Karaś/Rogucki. Zerkniemy też na listę najchętniej kupowanych płyt w Polsce i z pewnością pojawią się koncertowe nagrania grupy Kult i coś z cyklu Męskie Granie 2020.

4 stycznia 2021

To, co nowe i najnowsze, czyli muzyczne premiery, ale też największe hity ostatnich tygodni, to wszystko znajdą nasi słuchacze w poniedziałkowym "Polskim Graniu". Nie zabraknie też nagrań z listy najpopularniejszych płyt w Polsce. Zaprasza Dariusz Gross.