Czwartek, 28 października 2021 r.   Imieniny: Szymona, Tadeusza
Polskie Radio PiK » Przebojowa godzina
NCK

To jest grane!


Cotygodniowa porcja najnowszej muzyki, a także muzyczna wędrówka po światowych, europejskich i polskich listach przebojów. Nagrania z Playlisty Polskiego Radia PiK i utwory wybierane przez Słuchaczy.

By zagłosować na swoje ulubione nowe nagrania:
  • wyślij SMS pod nr 71051 rozpoczynając wiadomość od słowa "pik", a potem wpisując utwory i wykonawców (koszt 1,23 zł)
lub
  • e-mail: przebojowagodzina@radiopik.pl
Można pozdrawiać, a w zamian za głosy wygrywać najnowsze płyty CD i DVD.

We każdy poniedziałek od 23.0 do północy zaprasza Dariusz Gross .

18 października 2021

Najnowsze, najpopularniejsze i królujące na listach przebojów, a także największe hity tegorocznej jesieni, znajdą nasi Słuchacze w "Przebojowej Godzinie"! Zajrzymy na listę przebojów Polskiego Radia PiK, na listę najpopularniejszych piosenek w Polsce i na Europejską Listę Przebojów. Zagramy też fragmenty naszej "Płyty Tygodnia", czyli drugiego krążka inowrocławskiej grupy "Stara Szkoła". To płyta "Koncert", będąca zapisem jubileuszowego występu grupy z inowrocławskiego Teatru Miejskiego.

30 sierpnia 2021

W programie muzyczne podsumowanie lata 2021! Pojawią się największe, letnie, zagraniczne hity, nagrania ze szczytów polskich i światowych list przebojów oraz muzyczne premiery. Zerkniemy też na playlistę Polskiego Radia PiK i spotkamy się z naszym specjalnym, wakacyjnym gościem. Olivia Addams po raz kolejny podbija światowe listy przebojów, tym razem singlem "Stranger". To też jedno z najczęściej odtwarzanych nagrań przez polskie stacje radiowe w wakacje, piosenka, która przez kilka tygodni była na szczycie oficjalnej listy "Airplay Chart" w Polsce! Olivia opowie o tym przebojowym singlu, ale też o swoich planach i o muzyce, która przyniosła Jej popularność nie tylko w Europie.

14 czerwca 2021

Najnowsze i największe hity ostatnich tygodni czyli nagrania ze szczytów polskich i światowych list przebojów. Gościem programu będzie, bardzo obecnie popularna wokalistka, Olivia Addams, która właśnie podbija europejskie listy przebojów nowym hitem "Stranger". Zagramy też fragmenty naszej "Płyty Tygodnia". "Wojny i Noce" to trzeci długogrający album Darii Zawiałow, którego zapowiedź stanowią hity "Kaonashi" oraz "Za krótki sen", nagrany z Dawidem Podsiadło.

7 czerwca 2021

W programie największe przeboje ostatnich tygodni, muzyczne premiery i nowości. Będą nagrania ze szczytów polskich, europejskich i światowych list przebojów, ale nie zabraknie tez utworów z naszej "Płyty Tygodnia". Finalistka "The Voice Kids" i "The Voice of Poland", Natalia Zastępa, właśnie wydała debiutancką płytę "Nie żałuję". Oprócz kilku hitów, znanych doskonale naszym słuchaczom, zagramy też premierowe piosenki z tej płyty, a Natalia opowie o tym krążku. Bardzo specjalnym gościem programu będzie też Olivia Addams, wokalistka, która podbija europejskie list przebojów piosenkami "Dumb", "Are we there?" czy nowym singlem "Stranger". W "Przebojowej Godzinie" fragmenty ekskluzywnego wywiadu z Olivią, nagranego specjalnie dla Polskiego Radia PiK.

24 maja 2021

Najnowsze i największe hity pojawią się w „Przebojowej Godzinie” obok nowości z playlisty Polskiego Radia PiK i muzycznych premier. Będą też nagrania ze szczytów polskich i europejskich list przebojów. Pojawią się również fragmenty naszej „Płyty Tygodnia” czyli krążka „Life By Misadventure”. Rag’n’Bone Man powraca po trzech latach od niesamowitego debiutu płytowego pt. „Human”, który zyskał niezliczone złote, platynowe i diamentowe wyróżnienia na całym świecie. Kolejny album jest pełen serca, duszy i nowych pomysłów. „Life By Misadventure” to spektakularna kolekcja emocjonalnych piosenek, które będą nam towarzyszyć wtedy, kiedy będą nam najbardziej potrzebne. Zaprasza Dariusz Gross.

17 maja 2021

Największe hity z polskich list przebojów, najpopularniejsze w Europie nagrania i trochę brzmień zza oceanu znajdą nasi Słuchacze w „Przebojowej Godzinie”. Nie zbraknie też muzycznych nowości oraz fragmentów naszej „Płyty Tygodnia”. Po sukcesie „Królowej dram”, Sanah nie kazała długo czekać na swój następny materiał. Równo rok od premiery debiutu w ręce fanów trafia drugi album studyjny. „Irenka” to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek. Zaprasza Dariusz Gross.

5 kwietnia 2021

Dużo wiosennej muzyki, największe przeboje ostatnich tygodni i nagrania z Listy Przebojów Polskiego Radia PiK, to wszystko znajdą nasi słuchacze w świątecznym wydaniu poniedziałkowego programu. Nie będzie lania wody, ale za to będą nagrania, które z pewnością zagoszczą na listach przebojów wiosną, a nawet latem. Muzycznie w programie m.in. Alvaro Soler, Ava Max, ATB i Jason Derulo.

29 marca 2021

Muzyczne nowości i premiery, a także największe hity początku wiosny 2021 r. Zajrzymy na listę najgorętszych utworów w Polsce, ale sprawdzimy też, co podoba się w Europie i za oceanem. Będą nagrania z "Listy Przebojów Polskiego Radia PiK", ale znajdzie się też kilka muzycznych niespodzianek.

22 marca 2021

U progu wiosny rozejrzymy się po polskich i światowych listach przebojów, żeby znaleźć nagrania, które mogą być wielkim wiosennymi hitami. A może zostaną z nami aż do lata? Nie zabraknie muzycznych premier i nagrań proponowanych przez nas, przez Polskie Radio PiK. Sięgniemy też po utwory z naszej "Płyty Tygodnia", czyli z najnowszego krążka Lady Pank- "LP 40".

8 marca 2021

W programie nagrania ze szczytów polskich i światowych list przebojów, a także muzyczne premiery i nowości proponowane przez Polskie Radio PiK. Zagramy też fragmenty naszej "Płyty Tygodnia"- czyli nowego krążka Margaret "Maggie Vision". Margaret o tej płycie mówi: "Mój nowy album jest na wpół słodko-gorzki. I dlatego traktuję „Maggie Vision” jako najbardziej MÓJ album dotychczas. To jest właściwie mój prawdziwy debiut. Jestem aż cała w emocjach, co będzie dalej.''
12