Wtorek, 04 października 2022 r.   Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Polskie Radio PiK » Przebojowa godzina

To jest grane!


Cotygodniowa porcja najnowszej muzyki, a także muzyczna wędrówka po światowych, europejskich i polskich listach przebojów. Nagrania z Playlisty Polskiego Radia PiK i utwory wybierane przez Słuchaczy.

By zagłosować na swoje ulubione nowe nagrania:
  • wyślij SMS pod nr 71051 rozpoczynając wiadomość od słowa "pik", a potem wpisując utwory i wykonawców (koszt 1,23 zł)
lub
  • e-mail: przebojowagodzina@radiopik.pl
Można pozdrawiać, a w zamian za głosy wygrywać najnowsze płyty CD i DVD.

We każdy poniedziałek od 23.0 do północy zaprasza Dariusz Gross .

11 lipca 2022

Największe hity wakacji 2022, muzyczne premiery oraz utwory ze szczytów polskich i światowych list - to wszystko znajdą nasi Słuchacze w "Przebojowej Godzinie"! Wśród premier nowe nagranie Imany, a muzycznie pojawią się też m.in. Harry Styles, Maneskin i Sanah.

27 czerwca 2022

W programie muzyczne nowości i premiery, przede wszystkim nagrania, które mogą zostać hitami lata 2022. Zagramy też utwory ze szczytów list przebojów, tych polskich i tych zagranicznych. Wakacyjnym gościem programu będzie jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów Grzegorz Hyży.

11 czerwca 2022

Oprócz nowości i premier, największych polskich hitów ostatnich tygodni, i nagrań, z najchętniej kupowanych płyt przez Polaków, także kilku muzycznych gości: Zespół Roan i wspomnienia z niezwykłego koncertu z okazji 30-lecia grupy; Legenda polskiego rocka - Ira w 35 lat po debiucie oraz Beata Kozidrak, od ponad 40-tu lat scenie! I jeszcze raz 35! Tym razem jednak nie chodzi o jubileusz, ale o wiek naszego kolejnego gościa, Grzegorza Hyżego, który opowie o nowym singlu i o planach na wakacje.

6 czerwca 2022

Muzyczne nowości i premiery oraz nagrania ze szczytów list przebojów, tych polskich i tych zagranicznych. Na kilkanaście dni przed początkiem lata sięgniemy też już po utwory, które mogą zostać hitami tegorocznych wakacji! Nie wierzycie? Zapraszamy w poniedziałek o 23.00. Do północy zerkniemy na Listę Przebojów Polskiego Radia PiK i zagramy najpopularniejsze piosenki, te najczęściej grane w polskich i w europejskich stacjach radiowych. Będzie też trochę klubowych brzmień, a muzycznie na 100% pojawią się m.in. David Guetta, Harry Styles , Camila Cabello i Sanah.

30 maja 2022

Do początku lata pozostał niespełna miesiąc, czas więc rozejrzeć się po polskich i światowych listach przebojów i spróbować poszukać utworów, które mogą zostać największymi hitami tegorocznych wakacji! W audycji także świeża dostawa najnowszej muzyki z naszej playlisty i jak zwykle trochę muzycznych premier i nowości. „Muzyczną listę obecności” w „Przebojowej Godzinie” podpisali m.in.: Ed Sheeran, Harry Styles, grupa Imagine Dragons i Sanah. Zaprasza Dariusz Gross.

23 maja 2022

W „Przebojowej godzinie” muzyczne nowości i premiery, m.in. nowa wakacyjna propozycja od Jasona Derulo. Nie zabraknie nagrań ze szczytu „Listy Przebojów” Polskiego Radia PiK, ogólnopolskiej listy oraz najpopularniejszych utworów w Europie. Zagramy też fragmenty naszej „Płyty Tygodnia” czyli krążka „Fale” toruńskiej grupy KAJOA. Zaprasza Dariusz Gross.

16 maja 2022

W programie muzyczna podróż po polskich i światowych listach przebojów. Zaczniemy od naszej "Listy przebojów Polskiego Radia PiK", zerkniemy na listę najpopularniejszych utworów w Polsce, ale nie zapomnimy też a nagraniach ze szczytu europejskiej listy przebojów. Nie zapomnimy również o muzycznych nowościach i premierach, a wśród premier znajdą się m.in. nowe nagrania Michaela Patricka Kelly i Purple Disco Machine! Sięgniemy też po fragmenty naszej "Płyty Tygodnia". To album "Kontrasty" duetu Martin Lange. Michał Lange i Marcin Makowiec to "doświadczeni debiutanci", którzy po latach współpracy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej postanowili stworzyć coś interesującego pod własnym szyldem. No i udało się! Płyta "Kontrasty" to 14 udanych, autorskich piosenek nagranych i napisanych wspólnie przez tych dwóch utalentowanych muzyków.

2 maja 2022

Godzina imprezowej, tanecznej i przebojowej muzyki! Zajrzymy na szczyty list przebojów, tych w Polsce i tych w Europie oraz na playlistę Polskiego Radia PiK i na naszą listę przebojów. Muzycznie zapowiedzieli swój udział w programie m.in. Ed Sheeran, Alvaro Soler i Purple Disco Machine.

25 kwietnia 2022

Największe hity tegorocznej wiosny, a także nagrania ze szczytów polskich i światowych list przebojów. Nie zabraknie też utworów z naszej "Płyty Tygodnia".
"Familia", to trzeci studyjny album kubańsko-amerykańskiej wokalistki i Camili Cabello.
Od Jej płytowego debiutu minęły cztery lata, a ona w tym czasie stała się jedną z najpopularniejszych artystek świata. Camila Cabello ma na swoim koncie kilka światowych hitów, a na nowej płycie też nie brakuje przebojowych piosenek, m.in. duetu z Edem Sheeranem.

18 kwietnia 2022

W poniedziałkowy wieczór, na zakończenie Świąt Wielkanocnych zaproponujemy naszym słuchaczom godzinną porcję największych hitów tegorocznej wiosny oraz trochę muzycznych nowości i premier. Pojawią się też nagrania, które w czasie świąt królują na szczytach polskich i europejskich listach przebojów. Muzycznie swoją obecność w świąteczny poniedziałek potwierdzili u nas m.in. Ed Sheeran, Camilla Cabella, a także Elton John i Harry Styles.
12345