Środa, 21 kwietnia 2021 r.   Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa / Przeniesiono Bydgoski Węzeł Radiowy do wilii przy ul. Gdańskiej 50 (1945)
Polskie Radio PiK » Przebojowa godzina
BSM - Trzciniec

To jest grane!


Cotygodniowa porcja najnowszej muzyki, a także muzyczna wędrówka po światowych, europejskich i polskich listach przebojów. Nagrania z Playlisty Polskiego Radia PiK i utwory wybierane przez Słuchaczy.

By zagłosować na swoje ulubione nowe nagrania:
  • wyślij SMS pod nr 71051 rozpoczynając wiadomość od słowa "pik", a potem wpisując utwory i wykonawców (koszt 1,23 zł)
lub
  • e-mail: przebojowagodzina@radiopik.pl
Można pozdrawiać, a w zamian za głosy wygrywać najnowsze płyty CD i DVD.

We każdy poniedziałek od 23.0 do północy zaprasza Dariusz Gross .

5 kwietnia 2021

Dużo wiosennej muzyki, największe przeboje ostatnich tygodni i nagrania z Listy Przebojów Polskiego Radia PiK, to wszystko znajdą nasi słuchacze w świątecznym wydaniu poniedziałkowego programu. Nie będzie lania wody, ale za to będą nagrania, które z pewnością zagoszczą na listach przebojów wiosną, a nawet latem. Muzycznie w programie m.in. Alvaro Soler, Ava Max, ATB i Jason Derulo.

29 marca 2021

Muzyczne nowości i premiery, a także największe hity początku wiosny 2021 r. Zajrzymy na listę najgorętszych utworów w Polsce, ale sprawdzimy też, co podoba się w Europie i za oceanem. Będą nagrania z "Listy Przebojów Polskiego Radia PiK", ale znajdzie się też kilka muzycznych niespodzianek.

22 marca 2021

U progu wiosny rozejrzymy się po polskich i światowych listach przebojów, żeby znaleźć nagrania, które mogą być wielkim wiosennymi hitami. A może zostaną z nami aż do lata? Nie zabraknie muzycznych premier i nagrań proponowanych przez nas, przez Polskie Radio PiK. Sięgniemy też po utwory z naszej "Płyty Tygodnia", czyli z najnowszego krążka Lady Pank- "LP 40".

8 marca 2021

W programie nagrania ze szczytów polskich i światowych list przebojów, a także muzyczne premiery i nowości proponowane przez Polskie Radio PiK. Zagramy też fragmenty naszej "Płyty Tygodnia"- czyli nowego krążka Margaret "Maggie Vision". Margaret o tej płycie mówi: "Mój nowy album jest na wpół słodko-gorzki. I dlatego traktuję „Maggie Vision” jako najbardziej MÓJ album dotychczas. To jest właściwie mój prawdziwy debiut. Jestem aż cała w emocjach, co będzie dalej.''

1 marca 2021

W programie największe hity z polskich i światowych list przebojów, a także muzyczne premiery i nowości. Sięgniemy też po fragmenty naszej ''Płyty Tygodnia'', czyli ósmego krążka bydgoskiej grupy Dubska. Sprawdzimy również które nagrania mogą zostać największymi hitami wiosny 2021....

22 luteggo 2021

W programie to, co najnowsze i najpopularniejsze w Polsce, w Europie i na świecie! Muzyczne premiery i największe hity, a także stare utwory w zupełnie nowych wersjach.

15 lutego 2021

W programie kilka muzycznych premier, trochę nowości i sporo największych hitów ostatnich tygodni. Zajrzymy nie tylko na Listę Przebojów Polskiego Radia PiK i na listę najczęściej odtwarzanych nagrań przez polskie stacje radiowe. Sprawdzimy też, co jest grane w Europie i za oceanem i pogramy sporo tanecznej muzyki, ponieważ to ostatni wieczór karnawału...

1 lutego 2021

W programie muzyczne nowości i premiery oraz podsumowanie roku 2020. Na oficjalnej liście sprzedaży płyt w Polsce królują nasi artyści, ale listę najczęściej granych utworów, w polskich stacjach radiowych, zdominowali zagraniczni wykonawcy. Jacy? Kto był najpopularniejszy w 2020 roku? Zapraszamy do ''Przebojowej Godziny'' i obiecujemy że pojawią się m.in. The Weekend, Purple Disco Machine oraz Ava Max i Dua Lipa.

18 stycznia 2021

Oprócz największych hitów ostatnich tygodni pojawią się również muzyczne premiery i nowości. Jak zawsze zajrzymy na naszą listę przebojów ,ale też na listy najczęściej odtwarzanych nagrań przez stacje radiowe w Polsce i w Europie. Godzinną muzyczną podróż po Polsce i świecie uprzyjemnią nam z pewnością m.in. The Weeknd, Sam Smith, Dua Lipa i Jason Derulo.