To jest grane!Cotygodniowa porcja najnowszej muzyki, a także muzyczna wędrówka po światowych, europejskich i polskich listach przebojów. Nagrania z Playlisty Polskiego Radia PiK i utwory wybierane przez Słuchaczy.

By zagłosować na swoje ulubione nowe nagrania:
  • wyślij SMS pod nr 71051 rozpoczynając wiadomość od słowa "pik", a potem wpisując utwory i wykonawców (koszt 1,23 zł)
lub
  • e-mail: przebojowagodzina@radiopik.pl
Można pozdrawiać, a w zamian za głosy wygrywać najnowsze płyty CD i DVD.

We każdy poniedziałek od 23.0 do północy zaprasza Dariusz Gross .

27 lutego 2023


W programie największe hity ostatnich tygodni oraz muzyczne nowości i premiery. Zajrzymy na naszą listę przebojów, ale też na szczyt ogólnopolskiej i europejskiej listy przebojów. Muzycznie nie zabraknie Miley Cyrus i Pink, pojawią się też m.in. Michael Patrick Kelly, George Ezra i grupa Maneskin.

13 lutego 2023


W programie największe hity karnawału 2023 oraz muzyczne nowości i premiery! Sięgniemy po nagrania ze szczytu naszej Listy Przebojów Polskiego Radia Pik oraz po najpopularniejsze utwory w Polsce i w Europie. To będzie wieczór tuż przed walentynkami- nie zabraknie więc też utworów do słuchania we dwoje... Muzycznie na 100% pojawią się wiec Michael Patrick Kelly, George Ezra i Miley Cyrus.

16 stycznia 2023


W programie zagraniczne nowości i premiery (m.in. nowa Miley Cyrus i grupa Maneskin) oraz największe hity ze szczytów polskich i światowych list przebojów. Będzie też parę muzycznych niespodzianek - od Davida Guetty aż po Elvisa Presleya! Oczywiście nie zabraknie nagrań z sobotniego podsumowania 2022 roku na Liście Przebojów Polskiego Radia PiK i tu muszą pojawić się m.in. Birdy, Michael Patrick Kelly i George Ezra.

9 stycznia 2023


Nowości, muzyczne premiery oraz nagrania ze szczytów polskich i europejskich list przebojów, wypełnią "Przebojową Godzinę" . Opowiemy też o najciekawszych koncertach, które zagrają w Polsce w 2023 roku największe światowe gwiazdy! Będą również fragmenty naszej "Płyty Tygodnia". To nowa, czwarta płyta Lanberry, krążek "Obecna".

2 stycznia 2022


W programie oprócz najnowszych hitów ze szczytów polskich i europejskich list przebojów, także muzyczne premiery i nowości. Spróbujemy podsumować rok 2022 i zagrać kilka największych przebojów ostatnich dwunastu miesięcy. Będzie też próba typowania potencjalnych hitów karnawału 2023, a muzycznie w "Przebojowej Godzinie" na pewno pojawią się m.in. Ed Sheeran i Harry Styles.

26 grudnia 2022


W późny, świąteczny wieczór, nie zabraknie świątecznej muzyki oraz największych hitów ostatnich tygodni. Będą nagrania ze szczytu naszej listy przebojów a także najpopularniejsze utwory w Polsce i w Europie. A czy w tym roku pojawiły się jakieś nowe bożonarodzeniowe hity na miarę "Last Christmas" czy "All I want for Christmas is You"? Odpowiedź na to pytanie w "Przebojowej Godzinie", ale oczywiście nie zabraknie też świątecznych klasyków. Przygotujcie się więc na muzyczne spotkanie m.in. z Mariah Carey oraz z Eltonem Johnem i Edem Sheeranem.

19 grudnia 2022


Muzyczne nowości, premiery oraz nagrania ze szczytów polskich i światowych list przebojów. Nie zabraknie też propozycji świątecznych, tych klasycznych i tych w nowych wersjach, oraz fragmentów naszej "Płyty Tygodnia". Zespół Enej proponuje utwory ze swojej nowej, drugiej, świątecznej płyty, "Kolędy z pierwszą gwiazdą". Muzycznych gwiazd też nie zabraknie. Pojawią się m.in. Michael Patrick Kelly, grupa Maneskin i Elton John z Britney Spears.

12 grudnia 2022


W programie będą królowały muzyczne nowości i premiery oraz tegoroczne zagraniczne propozycje na święta! Zerkniemy na naszą playlistę, na szczyt Listy Przebojów Polskiego Radia PiK oraz na zestaw najpopularniejszych nagrań w Polsce. Nie zabraknie też (jak zwykle) utworów z Europejskiej Listy Przebojów, a nawet nagrań, które mogą zostać hitami tegorocznego Sylwestra!

21 listopada 2022


Program zdominują największe hity jesieni oraz muzyczne propozycje na tegoroczną zimę. Będą też premiery oraz nagrania z naszej playlisty. Zerkniemy też na szczyt polskich i europejskich list przebojów. Muzycznie będą m.in. Adele, Ed Sheeran i Alvaro Soler.

11 lipca 2022


Największe hity wakacji 2022, muzyczne premiery oraz utwory ze szczytów polskich i światowych list - to wszystko znajdą nasi Słuchacze w "Przebojowej Godzinie"! Wśród premier nowe nagranie Imany, a muzycznie pojawią się też m.in. Harry Styles, Maneskin i Sanah.

O audycji


Co tydzień zapraszamy na radiowy parkiet pulsujący hitami ze świeżej dostawy. Rytm i brzmienie ze wspólnym mianownikiem, w oparciu o to co bawi na świecie, w Europie i w Polsce.

Pomiędzy gorące propozycje wplatamy przeboje z bieżącej playlisty Polskiego Radia PiK.

Jesteśmy otwarci na sugestie i wybory naszych Słuchaczy, którzy głosami wskazać mogą swoje ulubione hity. Do piosenek dołączamy dobry nastrój, sympatię i pozdrowienia. Tylko się bawić!

We wtorki od 22.03 do 23.00 zaprasza Dariusz Gross .