Środa, 08 grudnia 2021 r.   Imieniny: Marii, Światozara, Makarego
Polskie Radio PiK » Biznes
2021-11-23, 14:14 Reklama

Szkolenia z obsługi urządzeń pomiarowych i podstaw metodologii - czy warto? [reklama]

Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Metrologia jest wysoce rozwiniętą dziedziną nauki i stanowi nieodzowny element w zapewnieniu skutecznej kontroli jakości podczas procesu projektowania i wytwarzania dóbr. Firma ITA świadczy kompleksowe usługi szkoleniowe z zakresu obsługi oferowanych urządzeń pomiarowych i podstaw metrologii. Czy warto skorzystać?
Metrologia podstawy

Szkolenia z metrologii są potrzebne wszystkim firmom zajmującym się wytwarzaniem dóbr, gdzie produkt końcowy podlega rygorystycznym normom jakościowym. Przedsiębiorcy powinni zapewnić swoim pracownikom z działów kontroli jakości nie tylko odpowiednio dobrane urządzenia pomiarowe, ale również umożliwić nabycie odpowiedniej wiedzy z zakresu metrologii.

Firma ITA koncentruje się na wydajnym i efektywnym przekazywaniem wiedzy z zakresu metrologii przemysłowej. Szkolenia dotyczą podstaw metrologii oraz obsługi urządzeń wraz z oprogramowaniem. Przedsiębiorstwo robi również tematyczne warsztaty szkoleniowe i webinaria. Eksperci firmy ITA cechują się szerokimi kompetencjami i ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem nabytym głównie podczas realizacji projektów w przemyśle.

Podstawy metrologii poruszane na zajęciach to zbiór najbardziej praktycznych zagadnień w obrębie danego działu metrologii. Dzięki temu uczestnicy szkoleń mogą je dobrze poznać i potrafić wykorzystać w przyszłości. Wiadomo, że człowiek najczęściej uczy się poprzez praktykę, dlatego specjaliści ITA starają się w ciekawy sposób łączyć teorię z zajęciami praktycznymi. Szkolenia odbywają się na profesjonalnym sprzęcie pomiarowym. Wyposażenie laboratoriów to ponad 85 urządzeń pomiarowych, wśród których jest wiele unikalnych na skalę kraju. Klienci firmy mogą skorzystać z szerokiej gamy urządzeń, takich jak np. mikroskopy, skanery 3D, twardościomierze, maszyny wytrzymałościowe itp. Dzięki bogatemu wyposażeniu możliwe jest przeprowadzenie interaktywnego szkolenia, czyli nauki poprzez praktykę. Firma oferuje pliki szkoleniowe, na podstawie których istnieje możliwość dokładnego poznania cech i funkcjonalności oprogramowania dedykowanego do danego systemu pomiarowego.

Profesjonalne szkolenia w ITA


ITA jest przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w metrologii i dystrybucji urządzeń pomiarowych dla przemysłu. Na przestrzeni lat, zaufało jej już kilka tysięcy przedsiębiorstw polskich i zagranicznych, z takich gałęzi gospodarki, jak przemysł lotniczy, zbrojeniowy, samochodowy, maszynowy, przetwórstwo tworzyw sztucznych i nie tylko. Firma ma nowoczesne zaplecze szkoleniowe i duże zaplecze urządzeń pomiarowych. Na rzecz ITA pracuje spora kadra doświadczonych inżynierów i naukowców, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Wszystkie szkolenia organizowane przez firmę ITA są planowane indywidualnie. To bardzo duża zaleta, ponieważ eksperci dbają o to, żeby klient dowiedział się tych informacji, których faktycznie potrzebuje. Zazwyczaj kurs ma na celu przygotowanie przyszłego operatora urządzeń do pracy.

Poznanie podstaw metrologii nie jest najprostsze, jednak wiedza oraz kompetencje kadry szkoleniowej ułatwiają przebieg zajęć. Te natomiast mogą się odbywać zarówno w siedzibie przedsiębiorstwa ITA, jak i w obiekcie samego klienta (np. w jego firmie).

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej firmy https://www.ita-polska.com.pl/uslugi/uslugi-szkoleniowe.

Biznes

2021-12-08, godz. 19:10 PKP Intercity pierwszy raz w Rypinie, Brodnicy i Grudziądzu. Jest rozkład jazdy PKP Intercity prezentuje nowy rozkład jazdy dla Kujawsko-Pomorskiego. Najważniejsza nowość to włączenie do siatki połączeń Rypina, Brodnicy i Grudziądza. » więcej 2021-12-08, godz. 12:00 Cedrob inwestuje w gminie Rypin. Będzie praca dla 500 osób Największy polski producent mięsa - Cedrob - planuje budowę nowej ubojni zintegrowanej z zakładową oczyszczalnią oraz biogazownię w wiejskiej gminie Rypin. Fi ... » więcej 2021-12-08, godz. 09:43 Co to jest scam i jak się przed nim bronić? [reklama] Internet na przestrzeni ostatnich lat stał się narzędziem, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne życie. Opłacanie rachunków czy robienie zakupów nigdy ... » więcej 2021-12-07, godz. 16:03 Dodatkowe ubezpieczenie na życie, jak wybrać? [reklama] Z biegiem czasu, tak jak i nasze życie, zmieniają się nasze potrzeby. Planujesz kupić ubezpieczenie na życie lub zastanawiasz się nad rozszerzeniem już posiad ... » więcej 2021-12-07, godz. 13:32 Modne kobiece dodatki [reklama] Stanowią nieodzowny element każdej stylizacji, podkreślając charakter damskiego stroju. Kobiece dodatki, bo o nich mowa, są dopełnieniem wielu kreacji, którym ... » więcej 2021-12-07, godz. 13:00 Tworzy spersonalizowane trumny. „Pokazują wyjątkowość człowieka” [zdjęcia] - Trumna powinna odzwierciedlać charakter i upodobania osoby zmarłej - twierdzi Kamila Babińska, która zajmuje się  tworzeniem spersonalizowanych trumien. » więcej 2021-12-07, godz. 10:00 Czym jest regres ubezpieczeniowy i jak go uniknąć? [reklama] Komunikacyjna polisa OC chroni sprawcę szkód przed koniecznością wypłaty nierzadko wysokiego odszkodowania. Takie koszty bierze na siebie ubezpieczyciel. W ni ... » więcej 2021-12-06, godz. 13:57 Dezynsekcja - czyli jak pozbyć się niechcianych owadów? [reklama] Nie podlega wątpliwościom, że niektóre owady potrafią skutecznie uprzykrzać życie, a nawet być zagrożeniem dla zdrowia. Ciągle powracające mrówki w kuchni, mo ... » więcej 2021-12-04, godz. 09:15 Te metody płatności powinien zapewniać każdy hotel [reklama] Pandemia koronawirusa i związane z nią lockdowny sprawiły, że ucierpiała branża turystyczna. Aby zachęcić jak najwięcej osób do skorzystania z oferty hotelu, ... » więcej 2021-12-03, godz. 22:15 Inwestycje w Dąbrówkach Nowych i Wojnowie. Co wybudowano? Nowych dróg doczekała się gmina Sicienko. Dwu i pół kilometrowa trasa do Dąbrówek Nowych, wraz ze ścieżką rowerową otrzymała 50% dofinansowania ze środków bud ... » więcej
1234567