Wtorek, 26 października 2021 r.   Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana / Uruchomiono odbudowany po wojnie nadajnik w Toruniu (1947)
Polskie Radio PiK » Biznes
Forum Rolnika 2021
2021-09-20, 11:29 Reklama

Nowe mieszkania w Bydgoszczy [reklama]

Teczowe Osiedle/fot. SIM
Teczowe Osiedle/fot. SIM
Teczowe Osiedle/fot. SIM
Teczowe Osiedle/fot. SIM
Teczowe Osiedle/fot. SIM
Teczowe Osiedle/fot. SIM
Teczowe Osiedle/fot. SIM
Teczowe Osiedle/fot. SIM
Teczowe Osiedle/fot. SIM
Teczowe Osiedle/fot. SIM
Teczowe Osiedle/fot. SIM
Teczowe Osiedle/fot. SIM
Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM na bydgoskim rynku budowlanym działa od 29 lat, realizując w tym czasie kilkadziesiąt inwestycji: mieszkania, budynki wielorodzinne i domy w szeregowej zabudowie wraz z nowoczesną, osiedlową infrastrukturą. Efektem tej pracy są kameralne i przyjazne mini osiedla, w pełni zagospodarowane, ogrodzone i monitorowane. Ten sposób zabudowy jest wizytówką firmy.
Deweloper SIM inwestuje w Bydgoszczy na Czyżkówku i Osowej Górze. Doskonale zna obecny potencjał swoich lokalizacji, w tym duże możliwości rekreacyjne. Warto także przyjrzeć się historii tych miejsc, kiedyś osad otaczających Bydgoszcz od zachodu, dzisiaj rozwijających się dynamicznie osiedli dużego miasta.

Tęczowe Osiedle – Bydgoszcz, ul. Filtrowa.

Nazwa Tęczowe Osiedle zaczerpnięta jest od Celtów, a dokładniej z jednej z celtyckich legend „O Tęczy i Skrzacie”. Tęcza, jako symbol towarzyszący ludzkości od zarania dziejów jest elementem legend, bajek oraz wyobrażeniem piękna i doskonałości. W wierzeniach łączyła ludzi z Bogiem. Symbolizuje to, co najlepsze w ludziach, czyli zgodę, pokój, przebaczenie, miłosierdzie, nadzieję, odrodzenie. Na Tęczowym Osiedlu barwy: czerwona, żółta, pomarańczowa, zielona, niebieska, fioletowa to kolory budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, a indygo to kolor domków jednorodzinnych.

Budynki wielorodzinne Dewelopera SIM zdecydowanie różnią się od tych, które budowano przed laty. Są to przede wszystkim budynki niskie, o bardzo zróżnicowanej, nietypowej architekturze. Firma stosuje nowoczesną i bezpieczną technologię budowy oraz wysoki standard wykończenia mieszkań ze sprawdzonych materiałów, przyjaznych środowisku co sprawia, że cieszą się one dużym powodzeniem. Budowane budynki wchodzą w skład małych osiedli całkowicie zagospodarowanych, z kompleksową infrastrukturą, znajdujących się pod odpowiednim dozorem i profesjonalnym zarządzaniem.

Mieszkania zaprojektowane są tak, by każdy mógł, jeszcze na etapie budowy, dostosować ich wnętrza do własnych oczekiwań i potrzeb. Dzięki specjalistom pracującym w Spółdzielni Mieszkaniowej SIM oraz doradcom powstają urokliwe, niepowtarzalne mieszkania na miarę Państwa marzeń. Dostępne są miejsca parkingowe "pod chmurką" na terenie ogrodzonego Tęczowego Osiedla oraz garaże i lokale usługowe. Istnieje możliwość monitorowania własnego auta na parkingu, czego nie spotyka się na innych bydgoskich osiedlach.

Miejscem skupiającym życie osiedla jest „Tęczowa ścieżka”. To strefa wypoczynku dla dorosłych i plac zabaw dla dzieci. Wzdłuż niej przewijają się motywy i postacie z celtyckiej legendy „O Tęczy i Skrzacie”. Przy ładnej pogodzie to idealne miejsce dla spotkań międzysąsiedzkich, rozmów towarzyskich oraz zabaw dla dzieci.

A zatem: „Zamieszkaj SIM-patycznie...”

Film: https://www.youtube.com/watch?v=e3L8Od1NTp4

Dane kontaktowe: Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM.
Biuro przy ul. Wąskiej 3 w Bydgoszczy
czynne: pn., wt., śr., pt. w godz. 8.30-17.00, w czwartek 12.00-15.00.
telefony: 52 373 10 01; 52 373 10 21
telefony komórkowe: 571 33 88 80; 731 15 13 12
adres mail: sprzedaz@sim.bydgoszcz.pl


Biznes

2021-10-25, godz. 16:23 Nowoczesne płytki podłogowe z efektem słojów drewna - sprawdź najlepsze płytki ceramiczne inspiracja drewnem [reklama] Płytki podłogowe imitujące drewno to ostatnio coraz bardziej popularne rozwiązanie dla tych, którzy chcą połączyć klasyczną, „drewnianą podłogę” z praktycznym ... » więcej 2021-10-25, godz. 15:30 Prezydent Rafał Bruski rozlicza Polski Ład. Minister Schreiber odpowiada Bydgoszcz w ramach Programu Inwestycji Strategicznych otrzyma prawie 35 mln zł. Zdaniem prezydenta miasta Rafała Bruskiego oraz jego zastępcy Michała Sztybla, ... » więcej 2021-10-20, godz. 22:02 Dziura w budżecie Inowrocławia. Zabraknie 7 milionów złotych. Dlaczego? - 7 mln zł może zabraknąć w przyszłorocznym budżecie Inowrocławia z powodu wprowadzenia „Polskiego Ładu” - poinformował prezydent Ryszard Brejza. » więcej 2021-10-20, godz. 20:15 Umowy RPO: przedsiębiorczość, termomodernizacja i nowe obiekty sportowe Doradztwo, szkolenia i granty dla włocławskich firm, termomodernizacja budynków w powiecie nakielskim i kolejny etap rewitalizacji przestrzeni publicznej w Lu ... » więcej 2021-10-20, godz. 13:55 Wybór najlepszych smartwatchy do sportu i na co dzień [reklama] Najlepsze smartwatche nie tylko wyglądają stylowo, ale będą wspierać naszą kondycję, kontrolować aplikacje, dostarczać powiadomienia i pomagać w komunikacji p ... » więcej 2021-10-20, godz. 12:05 Energa-Operator zmodernizowała sieć i stacje elektroenergetyczne w regionie 100 km sieci energetycznych średniego napięcia oraz cztery kluczowe stacje elektroenergetyczne w Kujawsko-Pomorskiem zostały zmodernizowane. Inwestycje firmy ... » więcej 2021-10-19, godz. 17:15 Co dzieje się na rynku pracy? Targi w toruńskim „Gastronomiku” W Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu zorganizowane zostały Targi Pracy. Była to możliwość poznania ofert zatrudnienia, rozmowy z doradcą zawo ... » więcej 2021-10-19, godz. 15:59 Jak wprowadzić kolor grafitowy do wnętrza? [reklama] Tajemniczy i elegancki grafit to bardzo modny od kilku sezonów kolor, który nadaje się do każdego rodzaju pomieszczeń i pasuje do wszystkich stylów. Jednak ja ... » więcej 2021-10-19, godz. 14:26 Smak Włoch w Twojej restauracji [reklama] Piec do pizzy jest stanowi niezbędne wyposażenie gastronomii, która zajmuje się tworzeniem aromatycznych, prawdziwie włoskich potraw. To serce każdej pizzerii ... » więcej 2021-10-19, godz. 07:54 Już 225 firm może posługiwać się znakiem - certyfikatem „Made in Toruń”! 14 firm odebrało certyfikaty znaku jakości Made in Toruń. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw są m.in. start-upy zajmujące się technologiami nanowęglowymi, fir ... » więcej
1234567