AO: Magdalena Fręch przegrywa swoje spotkanie. W turnieju pozostała już tylko jedna nasza zawodniczka

2025-01-17, 11:03  Redakcja/PAP
Magdalena Fręch odpadła w trzeciej rundzie Austarlian Open/fot.PAP/EPA/ROLEX DELA PENA

Magdalena Fręch odpadła w trzeciej rundzie Austarlian Open/fot.PAP/EPA/ROLEX DELA PENA

Rozstawiona z numerem 23. Magdalena Fręch przegrała z rosyjską tenisistką Mirrą Andriejewą 1:2 w trzeciej rundzie wielkoszlemowego Australian Open w Melbourne. 27-letnia Fręch po raz pierwszy w karierze była rozstawiona w Wielkim Szlemie. Poprzedni sezon był najlepszy w jej karierze, a rozpoczął się od życiowego sukcesu w zawodach tej rangi, jakim był awans do 1/8 finału Australian Open. Powtórzyć tego wyniku nie zdołała.

Poprzedni sezon był najlepszy w jej karierze, a rozpoczął się od życiowego sukcesu w zawodach tej rangi, jakim był awans do 1/8 finału Australian Open. Powtórzyć tego wyniku nie zdołała. To było pierwsze spotkanie Pań w karierze trwało blisko dwie godziny.

Fręch kiepsko je zaczęła. Już w swoim pierwszym gemie serwisowym została przełamana, a później zmarnowała dwa break pointy i w efekcie przegrywała 1:4. Odważnie grająca Rosjanka kilkanaście minut później zamknęła partię, ponownie przełamując Polkę. Drugi set miał odmienne oblicze, Fręch grała w nim wręcz fenomenalnie, a rywalka momentami nie radziła sobie z frustracją i po jednym z gemów wystrzeliła piłkę w trybuny. W efekcie podopieczna trenera Andrzeja Kobierskiego szybko objęła prowadzenie 4:0 i do końca seta kontrolowała sytuację. Imponującej grą w obronie Fręch z czasem zaczęło dawać się we znaki zmęczenie. W ostatniej partii Polka była w stanie dotrzymywać kroku rywalce do stanu 2:2. Andriejewa ograniczyła liczbę błędów, a Fręch zaczęły się przytrafiać nieco częściej. Rosjanka wygrała cztery kolejne gemy i mogła się cieszyć z awansu.

Magdalena Fręch – Mirra Andriejewa 1:2 (2:6, 6:1, 2:6)

Sport

Piłkarska Liga Mistrzów - gole Lewandowskiego i Krychowiaka

Piłkarska Liga Mistrzów - gole Lewandowskiego i Krychowiaka

2019-09-19, 09:00
1. liga piłkarska - Olimpia nadrobiła zaległości i wygrała

1. liga piłkarska - Olimpia nadrobiła zaległości i wygrała

2019-09-19, 07:00
ME siatkarzy 2019 - środowe wyniki. Triumf Francuzów w starciu potęg

ME siatkarzy 2019 - środowe wyniki. Triumf Francuzów w starciu potęg

2019-09-18, 23:47
Liga Mistrzów wystartowała Drużyna SSC Napoli wygrała z Liverpoolem

Liga Mistrzów wystartowała! Drużyna SSC Napoli wygrała z Liverpoolem

2019-09-18, 09:49
Ekstraliga hokejowa - druga porażka Energi Toruń. Tym razem w Oświęcimiu

Ekstraliga hokejowa - druga porażka Energi Toruń. Tym razem w Oświęcimiu

2019-09-18, 08:07
MŚ w kolarstwie 2019 - Michał Kwiatkowski zrezygnował ze startu

MŚ w kolarstwie 2019 - Michał Kwiatkowski zrezygnował ze startu

2019-09-18, 07:00
ME siatkarzy 2019 - Czarnogórcy tłem dla Polaków. Czwarty triumf Biało-Czerwonych

ME siatkarzy 2019 - Czarnogórcy tłem dla Polaków. Czwarty triumf Biało-Czerwonych!

2019-09-17, 20:29
Ekstraklasa koszykarzy - Enea Astoria Bydgoszcz podpisała kontrakt z Amerykaninem

Ekstraklasa koszykarzy - Enea Astoria Bydgoszcz podpisała kontrakt z Amerykaninem

2019-09-17, 14:00
Lekkoatletyczne MŚ - Lewandowski: stawiam na 1500 m, bo to moja przyszłość

Lekkoatletyczne MŚ - Lewandowski: stawiam na 1500 m, bo to moja przyszłość

2019-09-17, 12:00
Mikołaj Burda z Lotto Bydgostii: Olimpijski medal byłby zwieńczeniem kariery

Mikołaj Burda z Lotto Bydgostii: Olimpijski medal byłby zwieńczeniem kariery

2019-09-17, 10:00
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę