Wtorek, 19 stycznia 2021 r.   Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
Ogłoszenie własne nadawcy
2019-06-23, 12:35 Redakcja

Wyścigi na Brdzie, koncerty i inne atrakcje. Finał Steru na Bydgoszcz [galeria zdjęć, wideo]

Wyścig Smoczych Łodzi/fot. Sławomir Jezierski
Wyścig Smoczych Łodzi/fot. Sławomir Jezierski
Dwa wyścigi: Smoczych Łodzi i Wielki Wyścig Butelkowy, spotkania z podróżnikami, warsztaty i zabawy dla dzieci, a wieczorem - koncerty m.in. Darii Zawiałow i Kasi Nosowskiej - to wszystko odbywało się w niedzielę (23 czerwca) - w ostatnim dniu Steru na Bydgoszcz.
Ster na Bydgoszcz trwał nad Brdą do minionej niedzieli. Ostatniego dnia również nie zabrakło atrakcji. Zaplanowano koncerty - wieczorem zagrali m.in.: Łąki Łan, Daria Zawiałow i Kasia Nosowska. Były też spotkania z podróżnikami - Dagmara i Leszek Jureccy opowiadali o zakończonej niedawno wyprawie kajakowej Raja Ampat Kayaking Project. Wspólnie z 4-letnią córką, przez ponad miesiąc, eksplorowali kajakami modułowymi indonezyjski archipelag, składający się z ponad 1500 różnych wysp. Z kolei Krzysztof Story zasłynął rowerową podróżą dookoła Polski według klucza Cicha 3 m. 1 czyli odwiedził w kilkuset miejscowościach ludzi pod tym adresem, a Kamila Kielar samotnie przeszła Pacific Crest Trail, przejechała rowerem sporą część Kanady i Alaski zimą, ganiała niedźwiedzie na Kamczatce i mieszkała z Saamami w Finlandii.

Na Sterze na Bydgoszcz były też wielkie emocje podczas Wyścigu Smoczych Łodzi i Wielkiego Wyścigu Butelkowego.

Podczas wielkiej wodniackiej imprezy w sobotę i niedzielę na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy nie brakowało również Polskiego Radia PiK. W godz od 10.00 do 17.00 z wakacyjnego studia słyszeliście nasze relacje - były to spotkania z podróżnikami i artystami, którzy występowali podczas koncertów.

Wśród gości byli m.in. Daria Zawiałow, Sokół, Łąki Łan, Ania Rusowicz czy Katarzyna Nosowska! Zapraszali Magda Jasińska, Tomasz Kaźmierski i Sławomir Nowak.

A wśród atrakcji Steru na Bydgoszcz m.in. tropikalna wyspa, parada jednostek pływających czy wyścigi smoczych łodzi.

Atrakcje Steru na Bydgoszcz
Ster na Bydgoszcz - Daria Zawiałow
Ster na Bydgoszcz - Ewa Kruszewska i Dariusz Kamiński
Ster na Bydgoszcz - Michał Woroch 1
Ster na Bydgoszcz - Michał Woroch 2
Ster na Bydgoszcz - Tomasz Kołodziej SUP
Ster na Bydgoszcz - Ania Rusowicz i Bartek Gasiul
Ster na Bydgoszcz - Paulina Przybysz
Ster na Bydgoszcz - Robert Maciąg
Ster na Bydgoszcz - Joanna Pajkowska
Ster na Bydgoszcz - Dorota Chojnowska
Ster na Bydgoszcz - Dariusz Fedor

Wiadomości lokalne

2021-01-18, godz. 21:41 Pikieta pod toruńskim sądem. W obronie sędziów odsuniętych od orzekania Przed siedzibą Sądu Okręgowego w Toruniu, działacze Komitetu Obrony Demokracji zorganizowali pikietę pod hasłem „Stop represji wobec przedstawicieli wymiaru s ... » więcej 2021-01-18, godz. 20:52 Czy 1 lutego bydgoskie osiedla pogrążą się w ciemności? Jest światełko w tunelu! Bydgoskie spółdzielnie mieszkaniowe szukają sposobu na rozwiązanie konfliktu z firmą Enea. Wyjścia są dwa: albo podpiszą umowę z Eneą - choć nie na tych warun ... » więcej 2021-01-18, godz. 19:47 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przejęło Zespół Szkół nr 4 w Nadrożu Zespół Szkół nr 4 w Nadrożu w powiecie rypińskim został oficjalnie przekazany Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które od 1 stycznia jest organem prowadząc ... » więcej 2021-01-18, godz. 19:00 Powiat rypiński: komunikacyjnie wykluczeni będą wreszcie zadowoleni 18 nowych linii autobusowych będzie kursować w powiecie rypińskim. Ponad 700 tysięcy złotych na te połączenia pochodzi ze środków „Funduszu rozwoju przewozów ... » więcej 2021-01-18, godz. 16:30 W 11 szkołach specjalnych w regionie, przez pandemię nie zaczęły się lekcje - W pięciu placówkach specjalnych podjęto decyzję o przejściu na naukę zdalną. W pozostałych sześciu, do końca stycznia nauka będzie prowadzona w systemie hyb ... » więcej 2021-01-18, godz. 15:49 Z Chełmży znów pociągiem do Bydgoszczy. Rozkład jazdy budzi emocje Punktualnie o 6:32 pierwszy po miesięcznej przerwie pociąg z Chełmży do Bydgoszczy odjechał z chełmżyńskiego dworca. » więcej 2021-01-18, godz. 14:28 Druga dawka dla zaszczepionych w Toruniu. Do Grudziądza szczepionki nie dotarły Personel medyczny, który otrzymał pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 pod koniec grudnia, teraz przyjmuje drugą. » więcej 2021-01-18, godz. 13:24 Marszałek Piotr Całbecki z koronawirusem. Przebywa w izolacji Marszałek województwa kujawsko-pomorskiego zakażony koronawirusem - dowiedzieli się dziennikarze Polskiego Radia PiK. » więcej 2021-01-18, godz. 12:32 Minus 12 w klasie! Jedna ze szkół w Grudziądzu nadal zamknięta! 20 stopniowy mróz sparaliżował pracę w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Dąbrówki 7 w Grudziądzu. » więcej 2021-01-18, godz. 11:24 Groźna noc na autostradzie A1. Zderzenie trzech ciężarówek Kierujący ciężarowym renault najechał na tył ciężarowego mana z przyczepą. Siła uderzenia była tak duża, że z renault wyrwało kabinę, która spadła na jezdnię. ... » więcej
1234567