Włocławski keczup będzie produkowany pod inną marką

2013-06-30, 10:50  Marek Ledwosiński

Potwierdziły się nieoficjalne informacje Polskiego Radia PiK o sprzedaży fabryki keczupu we Włocławku.

Strony zawarły pisemną umowę przedwstępną. Wymaga ona jedynie formalnego zatwierdzenia przez radę nadzorczą spółki, która zakład kupiła.

Kujawskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego, należące ostatnio do ogólnopolskiej firmy Agros-Nova, zostały kupione przez Krajową Spółkę Cukrową ,"Polski Cukier".

Oznacza to zachowanie prawie 130 miejsc pracy. Nowy właściciel kupił jedynie fabrykę, bez praw do sztandarowego produktu, do słynnego włocławskiego keczupu, który pod nazwą "Keczup Włocławek" produkowany jest już w zakładach Agros-Nova w Łowiczu.

Według niepotwierdzonych wiadomości, nowy nabywca nadal będzie produkować we Włocławku keczup, ale pod inną marką.

Region

Tylu rektorów w Bydgoszczy już dawno nie było. Trwa zjazd

Tylu rektorów w Bydgoszczy już dawno nie było. Trwa zjazd!

2021-08-30, 17:24
Na hulajnodze z umiarem, inaczej ma drodze staną strażnicy miejscy

Na hulajnodze z umiarem, inaczej ma drodze staną strażnicy miejscy!

2021-08-30, 16:30
Jaki jest stan śluz na Brdzie i Kanale Bydgoskim - pyta poseł Paweł Olszewski

Jaki jest stan śluz na Brdzie i Kanale Bydgoskim? - pyta poseł Paweł Olszewski

2021-08-30, 15:51
Sfałszowany certyfikat szczepionkowy na lotnisku w Bydgoszczy

Sfałszowany certyfikat szczepionkowy na lotnisku w Bydgoszczy

2021-08-30, 14:45
Ci Afgańczycy wsiedli do samolotów z pustymi rękami. Trzeba im pomóc

Ci Afgańczycy wsiedli do samolotów z pustymi rękami. Trzeba im pomóc!

2021-08-30, 13:39
W pandemii skróciła się średnia długość życia. Czy emerytury będą wyższe

W pandemii skróciła się średnia długość życia. Czy emerytury będą wyższe?

2021-08-30, 12:30
Potężne zderzenie w nocy na rondzie Inowrocławskim w Bydgoszczy [zdjęcia]

Potężne zderzenie w nocy na rondzie Inowrocławskim w Bydgoszczy [zdjęcia]

2021-08-30, 10:55
W Dobrczu się kłócą. Czy problem rozwiąże Krajowe Forum Samorządowe

W Dobrczu się kłócą. Czy problem rozwiąże Krajowe Forum Samorządowe?

2021-08-30, 10:36
W Toruniu drzewa stoją w workach. To sposób na przetrwanie w czasie suszy

W Toruniu drzewa stoją w workach. To sposób na przetrwanie w czasie suszy

2021-08-30, 09:40
Drogowcy rozdają drzewa, nim rozpocznie się budowa parkingu w Fordonie [wideo, zdjęcia]

Drogowcy rozdają drzewa, nim rozpocznie się budowa parkingu w Fordonie [wideo, zdjęcia]

2021-08-30, 09:05
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę