Włocławski keczup będzie produkowany pod inną marką

2013-06-30, 10:50  Marek Ledwosiński

Potwierdziły się nieoficjalne informacje Polskiego Radia PiK o sprzedaży fabryki keczupu we Włocławku.

Strony zawarły pisemną umowę przedwstępną. Wymaga ona jedynie formalnego zatwierdzenia przez radę nadzorczą spółki, która zakład kupiła.

Kujawskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego, należące ostatnio do ogólnopolskiej firmy Agros-Nova, zostały kupione przez Krajową Spółkę Cukrową ,"Polski Cukier".

Oznacza to zachowanie prawie 130 miejsc pracy. Nowy właściciel kupił jedynie fabrykę, bez praw do sztandarowego produktu, do słynnego włocławskiego keczupu, który pod nazwą "Keczup Włocławek" produkowany jest już w zakładach Agros-Nova w Łowiczu.

Według niepotwierdzonych wiadomości, nowy nabywca nadal będzie produkować we Włocławku keczup, ale pod inną marką.

Region

Chętnych coraz mniej, a co z punktami szczepień Będą likwidowane

Chętnych coraz mniej, a co z punktami szczepień? Będą likwidowane?

2021-09-17, 07:53
W szpitalu w Grudziądzu 12 osób z COVID-19, w tym 9 niezaszczepionych

W szpitalu w Grudziądzu 12 osób z COVID-19, w tym 9 niezaszczepionych

2021-09-16, 21:30
Uwaga Włocławek za pół ceny Akcja dobra dla klientów i przedsiębiorców

Uwaga! Włocławek za pół ceny! Akcja dobra dla klientów i przedsiębiorców!

2021-09-16, 20:30
Kto nas będzie operować Brakuje chirurgów. Sytuacja jest bardzo poważna

Kto nas będzie operować? Brakuje chirurgów. Sytuacja jest bardzo poważna!

2021-09-16, 19:28
Spór o koszykówkę we Włocławku. Ile pieniędzy na klub sportowy daje miasto

Spór o koszykówkę we Włocławku. Ile pieniędzy na klub sportowy daje miasto?

2021-09-16, 16:17
Kto z naszego regionu został nominowany w konkursie BohaterON Sprawdźcie

Kto z naszego regionu został nominowany w konkursie BohaterON? Sprawdźcie!

2021-09-16, 15:16
W lesie też trzeba się umieć zachować. Będzie jeszcze więcej kontroli

W lesie też trzeba się umieć zachować. Będzie jeszcze więcej kontroli!

2021-09-16, 14:15
Kto zapłaci za rozbrojenie bomby ekologicznej w gminie Świecie

Kto zapłaci za rozbrojenie bomby ekologicznej w gminie Świecie?

2021-09-16, 13:02
Stulatki na medal Te panie wiele przeżyły. Są ostatnimi świadkami historii

Stulatki na medal! Te panie wiele przeżyły. Są ostatnimi świadkami historii

2021-09-16, 11:42
Przyjeżdżają studenci nawet z Etiopii czy Uzbekistanu. Tu uzyskają pomoc

Przyjeżdżają studenci nawet z Etiopii czy Uzbekistanu. Tu uzyskają pomoc

2021-09-16, 07:54
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę